Ogłoszenia: Wielkanoc AD 2017
Wszystkie Ogłoszenia

1. Na początku pragniemy złożyć serdeczne podziękowania i gratulacje:- służbie liturgicznej za piękną posługę w czasie Triduum Paschalnego, młodzieży z ruchu Światło-Życie za dekorację grobu Pańskiego,  Grupie pań za piękną dekorację kwiatową oraz wszystkim, którzy składali ofiary na kwiaty, szczególnie firmie Lumen za ofiarowanie większości kwiatów, scholi i chórowi za ubogacenie liturgii pięknym śpiewem – Strażakom, Harcerzom i panom z Kościelnej Służby Porządkowej za wartę przy grobie Pańskim,- Organizatorom nocnej adoracji z piątku na sobotę za dyżury i zachętę do modlitwy,- zespołowi charytatywnemu za przeprowadzenie akcji rozdawania paczek świątecznych oraz wszystkim, którzy tak hojnie składali dary żywnościowe dla ubogich, braciom ze wspólnot Drogi Neokatechumenalnej za pomoc techniczną przy dekoracjach,  dziękujemy również małżonkom z Kręgów Kościoła Domowego, którzy razem z innymi grupami i zespołami zainicjowali Ewangelizację przed kościołem w Wielką Sobotę. Niech Bóg wszystkim wynagrodzi swoim błogosławieństwem.

2. Jutro Msze św. jak w niedzielę. Taca jutrzejsza jest przeznaczona na KUL.

3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na dzieła charytatywne w naszej diecezji.

4. Nowenna do Miłosierdzia Bożego będzie odprawiana po Mszy wieczornej.

5. Modlitwa czcicieli Św. Ojca Pio będzie na Mszy Św. w niedzielę za tydzień o godz. 18.00 Po Mszy możliwość ucałowania relikwii Św. Ojca Pio i spotkanie formacyjne w domu katechetycznym. 

  1. 6.             Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:    – Rafał Zaręba, kaw. z par. tut. i Aneta Wrzodak, panna z par. Św. Michała Archanioła w Puszczy Mariańskiej. Zap.II

Mariusz Bąbik, kaw z par. Św. Jana Chrzciciela w Warszawicach i Agnieszka Anna Deska, panna z par.tut. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.