Ogłoszenia: 5 Nd Wlk Postu – 2.04 AD 2017
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Za tydzień Niedziela palmowa. Liturgię rozpoczynamy na schodach przed wejściem do kościoła. Gromadzimy się przed kościołem. Tam będzie poświęcenie palm i potem procesyjne wejście do kościoła. W tym dniu będzie w naszym kościele wieczór uwielbienia prowadzony przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym z Otwocka, która po świętach poprowadzi rekolekcje ewangelizacyjne. Zapraszamy w niedzielę palmową o 19.30 do kościoła.
 2. Okazja do spowiedzi przed świętami będzie w Wielki Poniedziałek o 19.30 podczas Liturgii Pokutnej. Będzie wtedy więcej kapłanów. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę. Korzystajmy wcześniej. Unikniemy kolejek i damy większą szansę najbardziej zaniedbanym, których Bóg poruszy swoją łaską.
 3. Pierwszy Czwartek miesiąca. Msza o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii o godz. 18.00 Po Mszy czuwanie modlitewne młodzieży przed Najświętszym Sakramentem.
 4. Piątek. Spowiedź na mszach porannych oraz od 16.30.   Droga Krzyżowa: dzieci 17,15; bezpośrednio po Mszy /ok.18.40/będzie Droga Krzyżowa ulicami miasta. Pójdziemy ulicami: Jagiellońską, Inżynierska, Mazowiecką, Polną, Ogrodową, Inżynierską, Prusa i Gromali. Bardzo prosimy, aby na czas procesji nie parkować samochodów na tych wąskich uliczkach.
 5. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w niedzielę za tydzień o 12.30 w Domu Św. Józefa.
 6. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek po Mszy wieczornej w domu katechetycznym.
 7. Siostry i bracia ze wspólnot Drogi Neokatechumenalnej będą uroczyście składać wyznanie wiary połączone ze świadectwem doświadczenia Bożego miłosierdzia w swoim życiu. Zapraszamy w najbliższy wtorek o godz. 20.00 do kościoła.
 8. Kandydaci do bierzmowania z gimnazjum mają spotkanie za tydzień o 14.15 w Auli Św. Jana Pawła II.
 9. Msza święta w intencji dzieci, których rodzice należą do Róż Różańcowych będzie sprawowana w następną niedzielę o godz. 10 w kaplicy Sióstr Dominikanek.
 10. Przed kościołem młodzież z oazowego ruchu Światło-Życie  rozprowadza palemki. Zysk zostanie przeznaczony na dofinansowanie rekolekcji.
 11. Zbiórka ofiar na Radio Maryja dziś przed kościołem.
 12. Ks. Proboszcz bardzo prosi o zgłaszanie się osób, które mogą pomóc w robieniu bukietów do dekoracji świątyni na Zmartwychwstanie Pańskie.
 13. Ofiary na kwiaty do dekoracji świątyni można składać do puszki przy wejściu do kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 14. Dary żywnościowe dla ubogich można składać do koszy przy ołtarzu Bł. Męczenników Podlaskich.
 15. Debata na temat ustawy metropolitalnej z udziałem mieszkańców, ekspertów i samorządowców będzie w Wołominie w piątek 8 kwietnia w Zespole szkół nr.4 przy ul 1 Maja 19 o godz. 18.00
 16. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Hubert Michał Laskowski, kaw. i Katarzyna Łukasiak, panna, oboje z par, tut, Zap. II

Tomasz Stanisław Kwiatkowski, kaw. i Justyna Kaszuba, panna, oboje  z par. MB Fatimskiej w Warszawie  Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.