Ogłoszenia: 3 Nd Wlk Postu – 19.03 AD 2017
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Serdecznie dziękujemy za ofiary na malowanie naszej świątyni. Bóg zapłać.   Dziękujemy za wczorajsze prace przy roślinach i zapraszamy za tydzień oraz w poniedziałek od 9.00 Dziękujemy za pomysł jednego z parafian, który nie mógł przyjść osobiście ale przysłał człowieka z Warszawy, który pracował w jego imieniu. Bogu niech będą dzięki.
 2. W tym tygodniu przeżywamy 25 lecie istnienia naszej Diecezji. We czwartek o 18.00 będzie uroczystość dekanalna w kościele Miłosierdzia Bożego w Ząbkach, w piątek o 18.00 będziemy się modlić w naszej parafii dziękując Bogu za nasz diecezjalny Kościół, a w sobotę w katedrze o 11.00 będzie centralna uroczystość jubileuszu naszej diecezji Warszawsko-Praskiej. Zapraszamy do udziału w tych modlitwach.
 3. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na dzieło misyjne Kościoła Ad Gentes.
 4. Gorzkie Żale o 17.15 Droga Krzyżowa w piątek o 17.15 dla dzieci, bezpośrednio po Mszy dla dorosłych i o 19.30 dla młodzieży.
 5. W czwartek dnia 23 marca 2017 r. będzie odprawiona Msza św.  za wstawiennictwem św. Ojca Pio  o godz. 18.00. oraz  uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach.  Po Mszy św. spotkanie formacyjne w domu katechetycznym.
 6. Dziś rozpoczyna się w naszej parafii Jerycho Różańcowe. Modlitwa będzie się odbywała w kaplicy Sióstr Dominikanek. Intencje modlitewne oraz szczegółowy plan są wywieszone w gablotach. Przez modlitwę różańcową walczymy o duchowe dobro naszej Ojczyzny, parafii i naszych rodzin. Zachęcamy każdego do udziału w tej modlitwie według swoich możliwości.
 7. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość św. Józefa /przeniesioną z niedzieli/.
 8. W sobotę, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego podczas mszy o 18.00 złożymy przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Na stolikach przy wyjściu z kościoła leżą materiały pomocne w przygotowaniu się do tych przyrzeczeń. Składający przyrzeczenia niech przyniosą ze sobą świece.
 9. Ofiary na kwiaty do dekoracji świątyni można składać do puszki przy wejściu do kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 10. Dary żywnościowe dla ubogich można składać do koszy przy ołtarzu Bł. Męczenników Podlaskich.
 11. Biblioteka Parafialna zaprasza do korzystania z ciekawego i bogatego księgozbioru z dziedziny życia duchowego, modlitwy i życia świętych, który może być pomocą dla osobistego wzrastania w wierze.  Biblioteka jest czynna w niedzielę od 11 do 13 oraz we czwartek od 16 do 17. Prosimy o zwrot dawno pożyczonych książek.
 12. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Krzysztof Wieczorek, kaw. z par. Przemienienia Pańskiego w Radzyniu i Marzena Matuszewska, panna z par. tut. Zap. II

Emil Mańk, kaw. z par. NMP Matki Kościoła w Markach i Natalia Kinga Zając, panna z par. tut.  Zap. II

Jerzy Bołbat i Irena Bołbat, oboje z naszej parafii, Zap. II

Marek Piłka, kaw. z par. Opatrzności Bożej w Wesołej i Monika Kowalczyk, panna z naszej parafii. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.