Ogłoszenia: 2 Nd Wlk Postu – 12.03 AD 2017
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Serdecznie dziękujemy za ofiary na malowanie naszej świątyni i prosimy o następne, ponieważ jeszcze mamy do zapłacenia kilkadziesiąt tysięcy zł. Dziękujemy za wczorajsze prace przy roślinach i zapraszamy za tydzień.
 2. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na naszą parafialną Caritas. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na dzieło misyjne Kościoła Ad Gentes.
 3. Gorzkie Żale o 17.15 Droga Krzyżowa w piątek o 17.15 dla dzieci, bezpośrednio po Mszy dla dorosłych i o 19.30 dla młodzieży.
 4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z gimnazjum dziś o 14.15 w Auli Św. Jana Pawła II.
 5. Spotkanie dla Róż rodziców modlących się za dzieci dziś w kaplicy Sióstr Dominikanek o godz. 15 konferencja, o 15.30 Msza święta.
 6. Kolejny wykład w Warszawsko Praskiej Akademii Wiary będzie w najbliższy czwartek o godz. 19.00. Ks. Prof. Wojciech Necel podejmie temat: Kościół wobec uchodźców.
 7. Spotkanie grupy Apostolstwa Dobrej Śmierci we czwartek 16 marca po Mszy wieczornej w domu Św. Józefa.
 8. Za tydzień w niedzielę 19 marca rozpocznie się w naszej parafii Jerycho Różańcowe. Modlitwa będzie się odbywała w kaplicy Sióstr Dominikanek. Intencje modlitewne oraz szczegółowy plan są wywieszone w gablotach.
 9. Ofiary na kwiaty do dekoracji świątyni można składać do puszki przy wejściu do kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 10. Dary żywnościowe dla ubogich można składać do koszy przy ołtarzu Bł. Męczenników Podlaskich.
 11. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Krzysztof Wieczorek, kaw. z par. Przemienienia Pańskiego w Radzyniu i Marzena Matuszewska, panna z par. tut. Zap. I

Emil Mańk, kaw. z par. NMP Matki Kościoła w Markach i Natalia Kinga Zając, panna z par. tut.  Zap. I

Jerzy Bołbat i Irena Bołbat, oboje z naszej parafii, Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.