Ogłoszenia: 6 Nd zwykła – 12.02 AD 2017
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Serdecznie dziękujemy za ofiary na malowanie naszej świątyni. Również te wpłacone na parafialne konto.  Nr. konta jest w zakrystii.  Taca za tydzień będzie przeznaczona na kolejną część zapłaty za wykonane prace.
 2. Jutro kolejne spotkanie Szkoły Modlitwy o 18.45 w Auli Św. Jana Pawła II.
 3. Dziś przed kościołem zbiórka Ofiar na naszą parafialną caritas.
 4. Msza św. dla Róż Rodziców modlących się za dzieci będzie dziś o godz. 15 w kaplicy Sióstr Dominikanek
 5. Kolejny wykład w Warszawsko Praskiej Akademii Wiary w Zielonce w ramach Uniwersytetu Otwartego będzie w najbliższy czwartek o 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II. Pan Doktor Grzegorz Łęcicki podejmie temat: „Kochasz czy uzależniasz. Analiza relacji rodzinnych”. Będzie również możliwość nabycia książek o tematyce rodzinnej autorstwa naszego gościa.
 6. Spotkanie wspólnoty Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego będzie w najbliższy piątek po Mszy wieczornej w domu katechetycznym.
 7. Katecheza przedmałżeńska rozpocznie się  w naszej parafii w poniedziałek 27 lutego o godz. 20.00 w domu św. Józefa. Jest to tydzień później niż początkowo planowany termin.
 8. W minionym  tygodniu w parafii Św. Jerzego w Zielonce rozpoczęły się katechezy dla dorosłych i młodzieży. Spotkania są w poniedziałki i czwartki o 20.00 w kościele.
 9. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z Gimnazjum będzie dziś o 14.15 w Auli Św. Jana Pawła II.
 10. Bardzo prosimy o kontakt z rodziną, która zamówiła intencję mszalną na 7 marca na godz. 18.00.
 11. W związku z przypadającym 1 marca dniem pamięci Żołnierzy Wyklętych w Kobyłce są organizowane uroczystości patriotyczne. Szczegółowy plan wisi w gablotach.
 12. Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych rozpoczną się w niedzielę 5 marca. Poprowadzi je Ks. Robert Wielądek – Misjonarz miłosierdzia. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży będą pod koniec marca.
 13. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Maciej Adam Branicki, kaw. z par. tut. i KatarzynaMalinowska, panna z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Skierniewicach. Zap. II

Paweł Tomasz Gąsiorek, kaw. z par. Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu i Ewelina Gruczek, panna z par. tut.  Zap. II

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.