Ogłoszenia: 4 Nd zwykła – 29.01 AD 2017
Wszystkie Ogłoszenia

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary na malowanie naszej świątyni. Taca w ubiegłą  niedzielę była prawie trzykrotna . Mamy już niespełna połowę zapłaty. Zachęcamy do hojności. Można również dokonywać wpłat na konto parafialne. Nr. konta jest w zakrystii.  W tym tygodniu do środy Msze będą w dolnym kościele a pogrzeby w kaplicy  Sióstr Dominikanek.  Dziękujemy również wszystkim, którzy w piątek przyszli sprzątać w kościele. Było wiele osób. Bogu niech będą dzięki. Gratulujemy wam zaangażowania.

2. Jutro drugie spotkanie Szkoły Modlitwy o 18.45 w Auli Św. Jana Pawła II.

3. Siostry Dominikanki Misjonarki J i M zapraszają do wspólnego odśpiewania Hymnu AKATYST we środę o godz.20.15 w kaplicy przy ul. Sienkiewicza 49.

4. We czwartek święto Ofiarowania Pana Jezusa w Świątyni zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy Bogu za osoby poświęcające się całkowicie dla królestwa Bożego.  Msze święte o 6.30, 7.30, 9.00 i 18.00. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy. Z racji pierwszego czwartku miesiąca na Mszy wieczornej modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, po Mszy wieczornej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez młodzież.

5. Pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych jak dotychczas. Spowiedź na Mszach porannych oraz po południu od 17.00. Msza o 21.00 rozpocznie nocne czuwanie. Skrutacja Pisma Św. od 23.00 do 24.00.

6. Pierwsza sobota. Po Mszy o 7.30 cicha modlitwa i różaniec. Jest to zarazem trzeci miesiąc Nowenny przygotowującej naszą diecezję do przyjęcia Matki Bożej w znaku kopii obrazu Jasnogórskiego. Odwiedziny chorych jak dotychczas.

7. W niedzielę za tydzień po Mszy o 10.00 krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. Za tydzień przed kościołem zbiórka Ofiar na Radio Maryja.

9. Porządek  Wizyty Duszpasterskiej:

30 stycznia, poniedziałek – Moniuszki, Asnyka, Staszica, Leśna, Tuwima

31 stycznia, wtorek – Szkolna, Żwirki i Wigury, Kochanowskiego,

1 luty, środa – Słoneczna, Wyszyńskiego

W czasie trwania kolędy wieczorem spowiedź będzie od 17.30 do 18.00. Podczas Mszy wieczornej spowiedzi nie będzie. Kancelaria po południu będzie nieczynna, zapraszamy rano od 8 do10. Starajmy się o obecność całej rodziny. Przynosimy Wam Boże błogosławieństwo i słowo nadziei. Gdyby ktoś nie mógł być obecny w proponowanym czasie, może indywidualnie zmienić termin wizyty. Kolędę zaczynamy o 16.00. Można jeszcze umawiać wizytę duszpasterską indywidualnie.