Ogłoszenia: 3 Nd zwykła – 22.01 AD 2017
Wszystkie Ogłoszenia

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary na malowanie naszej świątyni. Taca w ubiegłą  niedzielę była trzykrotna . Mamy już 1/3 zapłaty. Zachęcamy do hojności. Można również dokonywać wpłat na konto parafialne. Nr. konta jest w zakrystii.  W związku z trudnościami utrzymaniu należytej czystości w malowanej świątyni, w tym tygodniu Msze od poniedziałku wieczorem do piątku będą w dolnym kościele, a  pogrzeby w kaplicy  Sióstr Dominikanek.

2. Dziś po Mszy o 13.00 będzie w naszej świątyni koncert kolęd w wykonaniu uczniów Szkół Podstawowych z Zielonki – laureatów konkursu organizowanego przez Szkołę Aktywności Twórczej.

  1. W poniedziałek 23 stycznia o 18.00 Msza św. za wstawiennictwem św. O. Pio i ucałowanie Jego relikwii.
  2. Grupa Apostolstwa Dobrej Śmierci ma spotkanie we czwartek po Mszy wieczornej w auli Św. Jana Pawła II.
  3. Droga Krzyżowa prowadzona przez grupę pokutną będzie w piątek po Mszy wieczornej.

6. Porządek  Wizyty Duszpasterskiej:

23 stycznia, poniedziałek –Zielone Łąki, Bartnika, Korczaka, Szymańskiego,

Woronieckiego i Januszewicza

24 stycznia, wtorek – Mickiewicza, Zapolskiej

25 stycznia, środa – Kilińskiego

26 stycznia, czwartek – Kopernika, Chopina

27 stycznia, piątek – Sienkiewicza

28 stycznia, sobota – Poniatowskiego, Wąska, Południowa, Północna, Wschodnia

W przyszłym tygodniu:

30 stycznia, poniedziałek – Moniuszki, Asnyka, Staszica, Leśna, Tuwima

31 stycznia, wtorek – Szkolna, Żwirki i Wigury, Kochanowskiego,

1 lutego, środa – Słoneczna, Wyszyńskiego

 

W czasie trwania kolędy wieczorem spowiedź będzie od 17.30 do 18.00. Podczas Mszy wieczornej spowiedzi nie będzie. Kancelaria po południu będzie nieczynna, zapraszamy rano od 8 do10. Starajmy się o obecność całej rodziny. Przynosimy Wam Boże błogosławieństwo i słowo nadziei. Gdyby ktoś nie mógł być obecny w proponowanym czasie, może indywidualnie zmienić termin wizyty. Kolędę zaczynamy o 16.00 a w soboty o 9.00 rano.    3. Jutro rozpocznie się Szkoła Modlitwy prowadzona przez Katolickie Stowarzyszenie

Apostolskie FIAT. Posłuchajmy zaproszenia.