Ogłoszenia: 2 Nd zwykła – 15.01 AD 2017
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Serdecznie dziękujemy za ofiary na malowanie naszej świątyni. Zbliża się czas płacenia za wykonane prace. Dlatego tace:dzisiejsza i za tydzieńsą szczególnie przeznaczone na ten cel. Zachęcamy do hojności. Można również dokonywać wpłat na konto parafialne. Nr. konta jest w zakrystii.  W związku z trudnościami utrzymaniu należytej czystości w malowanej świątyni, w tym tygodniu Msze od poniedziałku wieczorem do piątku będą w dolnym kościele, a  pogrzeby w kaplicy  Sióstr Dominikanek.
  1. Potrzebna jest pilnie pomoc w znalezieniu odpowiedniego rusztowania, które zmieści się za ołtarzem, aby tam można było malować i uzupełniać sztukaterię. Osoby mogące pomóc niech zgłaszają się do Ks. proboszcza.
  2. Kolejne spotkanie z cyklu „Zapraszamy na film” będzie dziś 15 01. o godz. 18.00 w Auli Św. J P II. Pokażemy film „Kochankowie z księżyca”, opowiadający o ucieczce z domu dwójki nastolatków oraz o szukających ich dorosłych
  3. Spotkania dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. będą w tym tygodniu. Dla szk. Nr 1 i SAT w poniedziałek, dla szk. Nr. 2 we środę o 19.00 w Auli św. Jana Pawła II.
  4. Warszawsko-Praska Akademia Wiary zaprasza na kolejny wykład p.t: Kościół, media, ewangelizacja. Wygłosi go Ks. Prof. Józef Kloch, wieloletni rzecznik Episkopatu Polski we czwartek 19.01 o godz. 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
  5. W przyszłym tygodniu w poniedziałek rozpocznie się Szkoła modlitwy prowadzona przez Katolickie Stowarzyszenie Apostolskie FIAT Szczegóły na plakacie w tablicy ogłoszen.
 2. Porządek  Wizyty Duszpasterskiej:

16 stycznia, poniedziałek – Przemysłowa 4, 4a

17 stycznia, wtorek – Łukasińskiego, Długosza, Literacka, Niecała, Janikowskiego,

Bajkowskiego

18 stycznia, środa –Kosynierów, Fredry, Rencistów, Kraszewskiego, Słowackiego,

Mostowa, Dziennikarska

19 stycznia, czwartek – Kolejowa, Piotra Skargi

20 stycznia, piątek – Kołłątaja, Skorupki

21 stycznia, sobota – Ossowska, Turowska

W przyszłym tygodniu:

23 stycznia, poniedziałek –Zielone Łąki, Bartnika, Korczaka, Szymanowskiego,

Woronieckiego

24 stycznia, wtorek – Mickiewicza, Zapolskiej

25 stycznia, środa – Kilińskiego

26 stycznia, czwartek – Kopernika, Chopina

27 stycznia, piątek – Sienkiewicza

28 stycznia, sobota – Poniatowskiego, Wąska, Południowa, Północna, Wschodnia

W czasie trwania kolędy wieczorem spowiedź będzie od 17.30 do 18.00. Podczas Mszy wieczornej spowiedzi nie będzie. Kancelaria po południu będzie nieczynna, zapraszamy rano od 8 do10. Starajmy się o obecność całej rodziny. Przynosimy Wam Boże błogosławieństwo i słowo nadziei. Gdyby ktoś nie mógł być obecny w proponowanym czasie, może indywidualnie zmienić termin wizyty. Kolędę zaczynamy o 16.00 a w soboty o 9.00 rano.