Ogłoszenia: Nd Chrztu Pańskiego – 8.01 AD 2017
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Serdecznie dziękujemy za ofiary na malowanie naszej świątyni. Zbliża się czas płacenia za wykonane prace. Dlatego tace w niedziele 15 i 22 stycznia będą szczególnie przeznaczone na ten cel. Zachęcamy do hojności. Można również dokonywać wpłat na konto parafialne. Nr. konta jest w zakrystii.

W związku z trudnościami w utrzymaniu należytej czystości w malowanej świątyni, w tym tygodniu Msze od poniedziałku wieczorem do piątku będą w dolnym kościele,/z wyjątkiem wtorku i czwartku o 18.00/a  pogrzeby w kaplicy  Sióstr Dominikanek.

 1. Spotkanie dla Róż rodziców modlących się za dzieci będzie dziś w kaplicy Sióstr Dominikanek o godz. 15 konferencja, o 15.30 Msza święta.
 2. Siostry Dominikanki wraz z dziećmi, które włączyły się w akcję „Kolędników misyjnych”dziękują tym osobom, które życzliwie i ofiarnie przyjęły ich w swoich domach. Udało sięzebrać 2216 zł. i 10 euro. Pieniądze będą przesłane do PapieskiegoDzieła Misyjnego Dzieci, które wspiera w Tajlandii działalność kilkudziesięciu ośrodkówpomocy, domów dla dzieci ulicy, przedszkoli i szkół, a także programy ochrony życia dladzieci ubogich, marginalizowanych, ofiar przemocy i wyzysku.
 3. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na naszą parafialną caritas.
 4. Spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej w poniedziałek 9. 01 o 19.00 w bibliotece.
  1. Kolejne spotkanie z cyklu „Zapraszamy na film” będzie w niedzielę 15 01. o godz. 18.00 w Auli Św. J P II. Pokażemy film „Kochankowie z księżyca”, opowiadający o ucieczce z domu dwójki nastolatków oraz o szukających ichdorosłych.
  2. Warszawsko-Praska Akademia Wiary zaprasza na kolejny wykład p.t: Kościół, media, ewangelizacja. Wygłosi go Ks. Prof. Józef Kloch, wieloletni rzecznik Episkopatu Polski we czwartek 19.01 o godz. 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
  3. Kolejna konferencja o Mszy Świętej w sobotę o 19.30 w Domu św. Józefa.
 5. Porządek  Wizyty Duszpasterskiej:

9 stycznia, poniedziałek – Os. Wolności 2, bloki 8, 12

10 stycznia, wtorek – Os. Wolności 2, bloki 9, 13

11 stycznia, środa – Os. Wolności 2, bloki 14, 15, 16, 17, 22

13 stycznia, piątek – Os. Wolności 2, bloki 3, 4, 5, 10, 10a

14 stycznia, sobota – Os. Wolności 2, bloki 11, 11a, 23, 23a, 24, 24a

W przyszłym tygodniu:

16 stycznia, poniedziałek – Przemysłowa 4, 4a

17 stycznia, wtorek – Łukasińskiego, Długosza, Literacka, Niecała, Janikowskiego,     Bajkowskiego

18 stycznia, środa –Kosynierów, Fredry, Rencistów, Kraszewskiego, Słowackiego, Mostowa, Dziennikarska

19 stycznia, czwartek – Kolejowa, Piotra Skargi

20 stycznia, piątek – Kołłątaja, Skorupki

21 stycznia, sobota – Ossowska, Turowska

W czasie trwania kolędy wieczorem spowiedź będzie od 17.30 do 18.00. Podczas Mszy wieczornej spowiedzi nie będzie. Kancelaria po południu będzie nieczynna, zapraszamy rano od 8 do10. Starajmy się o obecność całej rodziny. Przynosimy Wam Boże błogosławieństwo i słowo nadziei. Gdyby ktoś nie mógł być obecny w proponowanym czasie, może indywidualnie zmienić termin wizyty.