Ogłoszenia: 4 Nd Adwentu – 18.12 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na malowanie naszej świątyni oraz żywność dla ubogich. Dziękujemy parafialnej grupie Caritas za przygotowanie paczek dla ubogich.
  2. Wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej zapraszają na Jutrznię – modlitwę poranną Kościoła – od poniedziałku do piątku o godz. 5.30 w dolnym kościele.
  3. Biblioteka Parafialna zaprasza na kiermasz ciekawych książek dziś (18 grudnia) od 11 do 13.
  4. Opłatki z życzeniami od księży i listem Ks. Proboszcza są dostępne w zakrystii lub u P. organisty.
  5. Harcerze ze Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej zbierają żywność dla Polaków na kresach w okolicach Kamieńca Podolskiego. /Makarony, ryż, kaszę, słodycze, cukier, puszki z owocami, zupy w proszku i inne produkty z długim okresem przydatności można składać u Sióstr Dominikanek/ Po świętach Harcerze pojadą na Ukrainę i osobiście przekażą potrzebującym.
  6. Liturgia Pokutna przed świętami będzie w najbliższą środę 21.12 o godz. 19.00
  7. Msza św. za wstawiennictwem Św. Ojca Pio będzie w piątek 23 grudnia o 18.00. Po Mszy ucałowanie relikwii i spotkanie formacyjne czcicieli św. Ojca Pio.
  8. W sobotę Wigilia Narodzenia Pańskiego. Mszy wieczornej w tym dniu nie ma. Pasterka o godz. 24.00 w intencji Parafian. Przed Pasterką, o 23.30 krótki koncert kolęd w wykonaniu Chóru im. J.  Gromali. Pierwsza Msza w Boże Narodzenie będzie o 8.45 W drugi dzień świąt Msze św. jak w niedzielę. Taca z Pasterki jest przeznaczona na Diecezjalny Fundusz Obrony Życia, a z drugiego dnia świąt – na budowę nowych świątyń w naszej diecezji.
  9. Porządek  Wizyty Duszpasterskiej:

19 grudnia, w poniedziałek od godz. 16.00 – ul. Żabia bl. 2, 4, 5

20 grudnia, we wtorek od godz. 16.00 – ul. Marecka od krańców po obu stronach i Mała

– 22 grudnia, we czwartek od godz. 17.00 – ul. Powstańców 23/27 i Baśniowa 4

W czasie trwania kolędy wieczorem spowiedź będzie od 17.30 do 18.00. Podczas Mszy wieczornej spowiedzi nie będzie. Kancelaria po południu będzie nieczynna, zapraszamy rano od 8 do10. Starajmy się o obecność całej rodziny. Przynosimy Wam Boże błogosławieństwo i słowo nadziei. Gdyby ktoś nie mógł być obecny w proponowanym czasie, może indywidualnie zmienić termin wizyty. Dalszy ciąg odwiedzin parafian będzie na początku stycznia.