Ogłoszenia: 3 Nd Adwentu – 11.12 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na malowanie naszej świątyni. Dziękujemy kółkom różańcowym i osobom indywidualnym.
 2. W czasie Adwentu po Roratach organizujemy, wzorem lat ubiegłych, śniadania dla dzieci. Osoby chętne do pomocy fizycznej bądź finansowej zapraszamy do kontaktu z ks. Proboszczem. Dziękujemy za ofiary na ten cel. Prowadzimy również zbiórkę żywności na paczki dla najuboższych. Ponieważ w grudniu nie będzie puszki na caritas, starajmy się swoją ofiarę złożyć w postaci żywności.
 3. Wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej zapraszają na Jutrznię – modlitwę poranną Kościoła – od poniedziałku do piątku o godz. 5.30 w dolnym kościele.
 4. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla Kościoła na wschodzie.
 5. Biblioteka Parafialna zaprasza na kiermasz ciekawych książek dziś i za tydzień (11 i 18 grudnia) od 11 do 13.
 6. W tym tygodniu Pan organista Robert wraz z małżonką będzie roznosił opłatki do mieszkańców domów na osiedlu Wolności. Do opłatków są dołączone życzenia świąteczne od księży posługujących w naszej parafii oraz list ks. proboszcza informujący o bieżących sprawach naszej parafii.  Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni.
 7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z gimnazjum  dziś w Auli JPII o godz. 14.15
 8. Spotkanie dla Róż Rodziców modlących się za dzieci, dziś w kaplicy Sióstr Dominikanek. O godz. 15 konferencja, o 15.30 Msza Święta.
 9. We czwartek zakończy się peregrynacja obrazu Pana Jezusa Miłosiernego w bl. Nr 13 na Osiedlu Wolności i rozpocznie w bloku nr. 9. Zapraszamy mieszkańców tych domów na Mszę o godz. 18.00
 10. Kolejny wykład Warszawsko-Praskiej Akademii Wiary pod tytułem: „Gender w szkole i przedszkolu. Jak powinniśmy bronić nasze dzieci.” będzie we czwartek 15 grudnia o 19.00 Poprowadzi go prof. Maria Ryś.
 11. 11.   Ciekawa konferencja dla rodziców i nauczycieli p.t: Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w cyberprzestrzeni – zagrożenia świata wirtualnego, będzie w poniedziałek 12.12 o godz.17.00 w szkole podst. Nr 2 w Kobyłce.
 12. Harcerze ze Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej zbierają żywność dla Polaków na kresach w okolicach Kamieńca Podolskiego. /Makarony, ryż, kaszę, słodycze, cukier, puszki z owocami, zupy w proszku i inne produkty z długim okresem przydatności można składać u Sióstr Dominikanek/ Po świętach Harcerze pojadą na Ukrainę i osobiście przekażą potrzebującym.
 13. Liturgia Pokutna przed świętami będzie w przyszłą środę 21.12 o godz. 19.00
 14. Porządek  Wizyty Duszpasterskiej:

12 grudnia, w poniedziałek od godz. 16.00 – ul. Czereśniowa, Letniskowa, Ceglana, Obrońców

Warszawy, Zaciszna, Zagłoby, Kaszubska, Gdyńska, Warmińska

13 grudnia, we wtorek od godz. 16.00 – ul. Długa 18, bloki 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

14 grudnia, w środę od godz. 16.00 – ul. Długa 18, bloki 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

15 grudnia, we czwartek od godz. 16.00 – ul. Mazurska, Pustelnicka, Kujawska, Radiowa, Pomorska

16 grudnia, w piątek od godz. 16.00 – ul. Dąbrowskiego bloki 1, 3, 5, 7

17 grudnia, w sobotę, od godz. 9.00 – ul. Wiejska, Wiosenna, Letnia, Dolna, Przesmyk, Graniczna, Drewnicka

W następnym tygodniu:

19 grudnia, w poniedziałek od godz. 16.00 – ul. Żabia bl. 2, 4, 5

20 grudnia, we wtorek od godz. 16.00 – ul. Marecka od krańców po obu stronach i Mała

– 21 grudnia, weczwartek od godz. 17.00 – ul. Powstańców 23/27 i Baśniowa 4

W czasie trwania kolędy wieczorem spowiedź będzie od 17.30 do 18.00. Podczas Mszy wieczornej spowiedzi nie będzie. Kancelaria po południu będzie nieczynna, zapraszamy rano od 8 do10. Starajmy się o obecność całej rodziny. Przynosimy Wam Boże błogosławieństwo i słowo nadziei. Gdyby ktoś nie mógł być obecny w proponowanym czasie, może indywidualnie zmienić termin wizyty.