Ogłoszenia: Nd Chrystusa Króla – 20.11 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego zamykająca Rok Miłosierdzia. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu i początek rekolekcji adwentowych. Poprowadzi je ks. Bogdan Kulik, ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy Św. Rodziny na temat naszej gotowości na przyjście  Pana Jezusa w chwili naszej śmierci. Szczegółowy plan jest wywieszony w gablotach. Na zakończenie rekolekcji we środę 30. 11. Zbieramy tacę i przeznaczamy ją dla Księży Misjonarzy na ręce Ks. Bogdana. W czasie Adwentu po Roratach będziemy organizowali, wzorem lat ubiegłych, śniadania dla dzieci. Osoby chętne do pomocy fizycznej bądź finansowej zapraszamy do kontaktu z ks. Proboszczem. Będziemy również prowadzić zbiórkę żywności na paczki dla najuboższych.
 2. Dziś 20 minut przed Mszą wieczorną przeczytamy imiona zmarłych zapisane w naszych wypominkach w częściach od 1 do 25. W grudniu będą czytane od 26 do 50.
 3. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na pomoc dla chrześcijan prześladowanych w Iraku. Taca natomiast na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
 4. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów do Fatimy w czerwcu przyszłego roku będzie dziś po Mszy o 10,.00 w auli Św. Jana Pawła II.
 5. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na 25 rocznicę powstania Radia Maryja w dniu 3 grudnia. Informacje i zapisy po nr. tel. na tablicach ogłoszeń.
 6. W tym tygodniu Pan organista Robert wraz z małżonką będzie roznosił opłatki do mieszkańców domów po obu stronach ul. Kolejowej i uliczkach sąsiednich w kierunku ul Kard. Wyszyńskiego, potem w kierunku Kobylaka. Do opłatków są dołączone życzenia świąteczne od księży posługujących w naszej parafii oraz list ks. proboszcza informujący o bieżących sprawach naszej parafii.  Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni.
 7. Ze względu na prace malarskie w naszej świątyni Msze w tym tygodniu będą się odbywały w dolnym kościele. Pogrzeby będą tylko w piątek i sobotę.
 8. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z drugiego roku przygotowań będzie dziś o 14.15 w Auli Św. Jana Pawła II.
 9. Wykład Ks. Arcybiskupa, zaplanowany na poniedziałek 21 listopada godz. 19.00 jest odwołany z przyczyn od nas niezależnych.
 10. We środę 23.11 czciciele Św. Ojca Pio spotykają się na Mszy św. o 18.00.  Po Mszy ucałowanie relikwii i spotkanie formacyjne w domu katechetycznym.
  1. Ciekawy wykład p.t. „Zagrożenia duchowe w mediach” prowadzi mgr. Małgorzata Więczkowska- medioznawca, pedagog. 26.11.2016 w godz.9-13 w szkole Animus w Kobyłce.
  2. Młodzież zaprasza na film „October Baby”. Opowiada on o nastolatce, która dowiaduje się, że została adoptowana, więc wyrusza w podróż, aby odnaleźć biologiczną matkę. Pokaz będzie w niedzielę 4 grudnia o godz. 17.00 w Auli Św. JP II
  3. Spotkanie dla pragnących odprawić nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP będzie we wtorek 29.11 o 19.00 w Auli JP II
  4. Grupa Apostolstwa Dobrej Śmierci zaprasza na spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w domu Św. Józefa.
  5. Msza w int. kapłanów oraz tych, którzy się za nich modlą w tzw. Margaretkach, będzie w niedzielę za tydzień o godz. 13.00. Po Mszy spotkanie w domu Św. Józefa.
  6. Biblioteka Parafialna zaprasza do lektury ciekawych i wartościowych książek, których przybywa w naszych zbiorach. Czynna jest w niedziele od 11.00 do 13.00 i czwartki od 16.00 do 17.00
  7. 17.   Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Kamil Piotr Wojciechowski, kaw. z par. Królowej Polskich Męczenników w Warszawie i Marta Wysocka, panna z naszej parafii. Zap. I

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.