Ogłoszenia: 32 Nd zwykła – 06.11 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Możemy jeszcze podawać imiona zmarłych na  wypominki. Będziemy je czytać fragmentami na każdej Mszy św., jak dotychczas. Ponadto w 3 niedzielę miesiąca o godz. 18.00 będzie Msza za wszystkich wymienionych w wypominkach. Dwadzieścia minut przed Mszą czytamy część wypominek. Ponieważ przeczytanie wszystkich wypominków zajmuje ponad godzinę dlatego podzielimy je na cztery części według numerów przypisanych do czytania na Mszach codziennych w modlitwie powszechnej. W maju i październiku nie czytamy ze względu na nabożeństwa, które są przed Mszą.
 2. Od 1 do 8 listopada można uzyskać Odpust Zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Pozostałe warunki to stan łaski uświecającej i brak przywiązania do grzechu. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.
 3. Zapraszamy młodzież na kolejny film z cyklu „Zapraszamy na film!” Będzie  to „Cristiada” – film opowiadający o chrześcijańskim powstaniu w Meksyku.  Pokaz odbędzie się 8.11 (wtorek) o 18:00 w Auli św.  Jana Pawła II. Zapraszamy.
 4. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej w bibliotece parafialnej.
 5. Msza za zmarłych członków Kościelnej Służby Porządkowej będzie odprawiona  we wtorek 8.11. o 18.00. Zapraszamy rodziny zmarłych braci z Totus Tuus.
 6. 10 listopada rozpoczynamy Nowennę przygotowującą nas do uroczystej Intronizacji Jezusa Chrystusa na króla naszych serc, naszych rodzin i całej Ojczyzny. Będzie odprawiana bezpośrednio po Mszy wieczornej. W tym dniu będzie również Msza z modlitwą o uzdrowienie o 18.00.
 7. Ks. Marcin będzie nieobecny w tym tygodniu do środy włącznie a w przyszłym tygodniu od poniedziałku do czwartku włącznie.
 8. 11 listopada Święto Niepodległości. Msze św. w tym dniu o 7.00, 8.45, 10.00 i 18.00
 9. W niedzielę za tydzień będzie przed kościołem zbiórka ofiar na caritas parafialną. Taca w tym dniu będzie przeznaczona budowę kościoła w Wólce Mińskiej.
 10. Akcja Katolicka z naszej parafii zaprasza na pielgrzymkę samolotową do Fatimy, Santiago de Compostella, Lizbony i innych miejsc maryjnych w Portugalii w dniach 13-20 06 2017r. Cena 3480 zł. Zapisy w sklepiku parafialnym, w zakrystii lub u P. Iwony Tomczuk / tel: 697 099 741/
 11. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja. Organizujemy pielgrzymkę do Torunia na 25 rocznicę powstania Radia Maryja w dniu 3 grudnia. Informacje i zapisy po nr. tel. na tablicach ogłoszeń.
 12. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do dekoracji kościoła składane do puszki przy wejściu do kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 13. Od najbliższego poniedziałku Pan organista Robert wraz z małżonką będzie roznosił opłatki, do których są dołączone życzenia świąteczne od księży posługujących w naszej parafii oraz list ks. proboszcza informujący o bieżących sprawach naszej parafii.  Rozpocznie od uliczek przy kościele, następnie od strony Siwek wszystkie ulice w stronę Kościoła. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni.
 14. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z gimnazjum będzie w niedzielę za tydzień           /13 listopada/ o 14.15 w Auli Św. Jana Pawła II.
 15. Kolejny wykład w Warszawsko-Praskiej Akademii Wiary Uniwersytetu Otwartego będzie we czwartek 17.11. o 19.00 w Auli św. Jana Pawła II.
  1. 16.           Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Rafał Robert Tołoczko, kaw. z naszej parafii i Katarzyna Ewa Mikołajek, panna  z par. Miłosierdzia Bożego w Warszawie.  Zap. I

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.