Bal Świętych Uśmiechniętych za nami
Wszystkie Ogłoszenia

Już po raz drugi w Zielonce odbył się Bal Świętych Uśmiechniętych. W niedzielę 30 czerwca 2016 r. modliliśmy się i bawiliśmy się wspólnie do naszych Świętych Patronów.

Spotkanie rozpoczęło się w Klasztorze Sióstr Dominikanek przy ul. Sienkiewicza. Dzieci z rodzicami wspólnie odmówiły różaniec, po czym w kolorowym korowodzie z pochodniami, relikwiami Świętych, przebrani z swoich patronów lub aniołów, wyruszyliśmy do Miejskiego Gimnazjum w Zielonce. Orszak Świętych ze śpiewem na ustach przeszedł ulicami: Chopina-Mickiewicza-Łukasińskiego do budynku Miejskiego Gimnazjum w Zielonce.
Tam czekała na uczestników wspaniała zabawa. Tańczyliśmy, bawiliśmy się, rysowaliśmy wizerunku naszych Świętych i oczywiście przedstawiliśmy Świętych, za których byliśmy przebrani.

Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki wielkiemu wysiłkowi organizatorów, nad którymi czuwał ks. prob. Kazimierz Seta oraz Dorota Zgódka.

Zapraszamy za rok!

bal3 bal2