Ogłoszenia: 30.10 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Możemy jeszcze podawać imiona zmarłych na  wypominki. Będziemy je czytać fragmentami na każdej Mszy św., jak dotychczas. Ponadto w 3 niedzielę miesiąca o godz. 18.00 będzie Msza za wszystkich wymienionych w wypominkach. Dwadzieścia minut przed Mszą czytamy wszystkie wypominki. W maju i październiku nie czytamy ze względu na nabożeństwa, które są przed Mszą.
 2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu o 7.00; 8,45; 10.00 oraz o 11,30 na cmentarzu. Wieczorem Mszy nie będzie. Na cmentarzu po Mszy będzie procesja z czytaniem wypominków jednorazowych. Będzie też możliwość poświęcenia nowych nagrobków.
 3. We środę Wspomnienie Wiernych Zmarłych. Po Mszy o godz. 9,.00 będzie procesja żałobna z czytaniem wypominków jednorazowych. Natomiast po południu o godz. 17.00 będzie modlitwa za zmarłych z czytaniem wypominków całorocznych i o 18.00 Msza św. za tych zmarłych.
 4. Od 1 do 8 listopada można uzyskać Odpust Zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Pozostałe warunki to stan łaski uświecającej i brak przywiązania do grzechu. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.
 5. Dziś będzie Bal Wszystkich Świętych. Rozpoczniemy modlitwą różańcową u Sióstr Dominikanek o godz. 16.00 potem przejdziemy w uroczystym orszaku do Gimnazjum na dalszą część balu. Przebieramy się za różnych świętych, niesiemy ich wizerunki, relikwie. Osoby przebrane będą mogły wziąć udział w konkursie i opowiedzieć o świętym, którego przedstawiają.
 6. 2 dzień miesiąca – modlitwa za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II będzie na Mszy o 21.00
 7. Na tablicy ogłoszeń jest wywieszona instrukcja Stolicy Apostolskiej dotycząca problemów związanych z kremacją zmarłych. Warto się z nią zapoznać.
 8. Pierwszy czwartek miesiąca. Modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych na Mszy o 18.00
 9. Pierwszy piątek – spowiedź podczas Mszy porannych oraz od godz. 17.00. Odwiedziny chorych jak dotychczas.
 10. Pierwsza sobota – po Mszy o 7.30 kwadrans cichej modlitwy i różaniec przed Najświętszym Sakramentem.
 11. Zapraszamy młodzieżna kolejny film z cyklu „Zapraszamy na film!” Będzie  to „Cristiada” – film opowiadający o chrześcijańskim powstaniu w Meksyku. Pokaz odbędzie się 8.11 (wtorek) o 18:00 w Auli św.  Jana Pawła II. Zapraszamy.
 12. Akcja Katolicka z naszej parafii zaprasza na pielgrzymkę samolotową do Fatimy, Santiago de Compostella, Lizbony i innych miejsc maryjnych w Portugalii w dniach 13-20 06 2017r. Cena 3480 zł. Zapisy w sklepiku parafialnym, w zakrystii lub u P. Iwony Tomczuk / tel: 697 099 741/
 13. Puszka przy wejściu do kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest przeznaczona na ofiary na kwiaty do dekoracji kościoła.