Ogłoszenia: 30 Nd zwykła – 23.10 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. W najbliższą środę 26 października odbędzie się uroczysta inauguracja nowego roku w Warszawsko-Praskiej Akademii Wiary Uniwersytetu Otwartego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. O godzinie 18.00 Mszy świętej przewodniczyć będzie i homilię wygłosi ks. abp Henryk Hoser. Po Mszy św. wykład inauguracyjny w kościele.
 2. Możemy już podawać imiona zmarłych na  wypominki. Będziemy je czytać fragmentami na każdej Mszy św., jak dotychczas. Ponadto w 3 niedzielę miesiąca o godz. 18.00 będzie Msza za wszystkich wymienionych w wypominkach. Dwadzieścia minut przed Mszą czytamy wszystkie wypominki. W maju i październiku nie czytamy ze względu na nabożeństwa, które są przed Mszą.
 3. Przedstawicieli grup parafialnych zamawiających Msze Św. w stałych terminach prosimy o wcześniejsze zamawianie na 2017 rok.
 4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych oraz wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Serdecznie prosimy o porządkowanie grobów. Prosimy o przycięcie zbyt rozrośniętych krzewów i drzewek posadzonych w granicach wykupionej kwatery. Krzewy posadzone między kwaterami będziemy w miarę potrzeb przycinać lub usuwać.  W przeddzień Uroczystości – w niedzielę 30.10. – będzie Bal Wszystkich Świętych. Rozpoczniemy modlitwą różańcową u Sióstr Dominikanek o godz. 16.00 potem przejdziemy w uroczystym orszaku do Gimnazjum na dalszą część balu. Przebieramy się za różnych świętych, niesiemy ich wizerunki, relikwie. Osoby przebrane będą mogły wziąć udział w konkursie i opowiedzieć o świętym, którego przedstawiają.
 5. Spotkanie dla młodzieży pragnącej pogłębić swoją wiarę i świadomość misterium Mszy Św. będzie w najbliższy poniedziałek o godz. 19.00 w Domu Św. Józefa.
 6. Spotkanie apostolstwa dobrej śmierci będzie we czwartek po Mszy Św. wieczornej w Domu Św. Józefa.
 7. Droga Krzyżowa grupy pokutnej będzie w piątek po Mszy wieczornej.
 8. Puszka przy wejściu do kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie przeznaczona na ofiary na kwiaty do dekoracji kościoła.
 9. Towarzystwo Przyjaciół Zielonkioraz Burmistrz Miasta Zielonkazapraszają na: UROCZYSTOŚĆ UPAMIĘTNIAJĄCĄ222. ROCZNICĘ INSUREKCJI OŚCIUSZKOWSKIEJ,która odbędzie się:26 października 2016 r. (środa) o godz. 11.00w parku Dębinki przy kamieniu upamiętniającym Insurekcję
  1. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Artur Łukasz Białecki oraz Patrycja Białecka z domu Jabłońska, związani kontraktem cywilnym, zamieszkali w naszej parafii. Zap. II