Ogłoszenia: 28 Nd zwykła – 9.10 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Serdecznie zapraszamy do udziału w katechezach, które się odbywają w poniedziałki i czwartki o 19.30 w dolnym kościele. Są one dziełem Bożym dla odnowienia wiary i zapału do ewangelizacji jak również szansą powrotu do Kościoła dla osób najbardziej zagubionych i niewierzących.
 2. Nabożeństwa Różańcowe są odprawiane codziennie o godz. 17.15. W tym roku rozważamy treści orędzi Matki Bożej z różnych objawień ostatnich stuleci.
 3. Spotkanie Rodzin Różańcowych dziś o godz. 15.00 u Sióstr Dominikanek.
 4. Z inicjatywy Domowych Ognisk Miłosierdzia rozpoczęliśmy w naszej parafii peregrynację kopii obrazu Pana Jezusa Miłosiernego. Można się wpisywać na listę chętnych do przyjęcia oraz koordynacji peregrynacji w swoim otoczeniu.
 5. Dziś przeżywamy Dzień Papieski. Poprzez swoje ofiary będziemy budować żywy pomnik św. Jana Pawła II w postaci funduszu stypendialnego dla zdolnej a niezamożnej młodzieży. W związku z tym comiesięczna zbiórka na caritas parafialną będzie za tydzień.
 6. Grupa Charytatywna w naszej parafii informuje, ze w każdy 2 i 4 poniedziałek miesiąca będzie dyżur osób odpowiedzialnych w godz. 16.30 -18.00 w domu katechetycznym na parterze. Można zgłaszać do nich potrzeby pomocy oraz gotowość do pomocy potrzebującym.
 7. „Rozpoczynamy cykl pokazów filmowych dla młodzieży, pt. „Zapraszamy na film”. Cykl organizuje wspólnota oazowa i jest on skierowany do uczniów z gimnazjum i liceum.
  W ramach pokazów będziemy oglądać różne filmy z tzw. przesłaniem oraz dyskutować o nich.Pierwszy pokaz odbędzie się 18.10 (trzeci wtorek) o godzinie o 18:00 w auli Jana Pawła II. Zaprezentujemy film „Życie jest piękne”, nagrodzony w 1997 roku trzema Oscarami.Wstęp jest bezpłatny.” Następne będą w drugi wtorek miesiąca.
 8. Modlitwa z okazji Dnia Dziecka Utraconego będzie w niedzielę za tydzień po Mszy wieczornej.
 9. Zapraszamy na niecodzienne wydarzenie artystyczne. 22 października o godz. 18 w Hali Sportowej Ośrodka Kultury przy ul Łukasińskiego 1/3 wystąpi Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego z koncertem „Jak Orzeł Biały”.  Wstęp wolny.
 10. Możemy już podawać imiona zmarłych na  wypominki. Będziemy je czytać fragmentami na każdej Mszy św., jak dotychczas. Ponadto w 3 niedzielę miesiąca o godz. 18.00 będzie Msza za wszystkich wymienionych w wypominkach. Dwadzieścia minut przed Mszą czytamy wszystkie wypominki. W maju i październiku nie czytamy ze względu na nabożeństwa, które są przed Mszą.
 11. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych oraz wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Serdecznie prosimy o porządkowanie grobów. Prosimy o przycięcie zbyt rozrośniętych krzewów i drzewek posadzonych w granicach wykupionej kwatery. Krzewy posadzone między kwaterami będziemy w miarę potrzeb przycinać lub usuwać.
 12. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wspólnej modlitwy, zabawy i śpiewu na spotkaniach dzieci Bożych. Spotkania odbywają się w piątki o godzinie 16:00 w auli Jana Pawła II.