Ogłoszenia: 27 Nd zwykła – 2.10 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od 17.00.
 2. Dziś o 21.00 Msza Św. za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II
 3. Serdecznie zapraszamy do udziału w katechezach, które się odbywają w poniedziałki i czwartki o 19.30 w dolnym kościele. Są one dziełem Bożym dla odnowienia wiary i zapału do ewangelizacji jak również szansą powrotu do Kościoła dla osób najbardziej zagubionych i niewierzących.
 4. Uniwersytet Kardynała Wyszyńskiego zaprasza na Studium Wiedzy Biblijnej i Teologicznej. Szczegóły na plakacie i ulotkach na stoliku z prasą.
 5. Nabożeństwa Różańcowe są odprawiane codziennie o godz. 17.15. W tym roku rozważamy treści orędzi Matki Bożej z różnych objawień ostatnich stuleci.
 6. Spotkanie Rodzin Różańcowych 9.10 o godz. 15.00 u Sióstr Dominikanek.
 7. Z inicjatywy Domowych Ognisk Miłosierdzia rozpoczynamy w naszej parafii peregrynację kopii obrazu Pana Jezusa Miłosiernego. Poświęcenie obrazu i rozpoczęcie peregrynacji będzie 5. 10. we wspomnienie Św. siostry Faustyny. Prosimy o zgłaszanie się osób chętnych do przyjęcia wędrującego obrazu oraz do koordynowania peregrynacji w swoim bloku lub ulicy.
 8. Za tydzień będziemy przeżywali Dzień Papieski. Poprzez swoje ofiary będziemy budować żywy pomnik św. Jana Pawła II w postaci funduszu stypendialnego dla zdolnej a niezamożnej młodzieży.
 9. Grupa Charytatywna w naszej parafii informuje, ze w każdy 2 i 4 poniedziałek miesiąca będzie dyżur osób odpowiedzialnych w godz. 16.30 -18.00 w domu katechetycznym na parterze. Można zgłaszać do nich potrzeby pomocy oraz gotowość do pomocy potrzebującym.
 10. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wspólnej modlitwy, zabawy i śpiewu na spotkaniach dzieci Bożych. Pierwsze odbędzie się w najbliższy piątek tj. 7.10 o godzinie 16:00 w auli Jana Pawła II.
 11. W czwartek 0 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez młodzież.