Ogłoszenia: 24 Nd zwykła – 11.09 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
  1. W tym tygodniu przeżywamy we środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze w tym dniu 6,30; 7,00; 9,00 i 18.00
  2. W poniedziałek 19.09 rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla młodzieży i dorosłych. Są one dziełem Bożym dla odnowienia wiary i zapału do ewangelizacji jak również szansą powrotu do Kościoła dla osób najbardziej zagubionych i niewierzących. Spotkania będą się odbywały w poniedziałki i czwartki o 19.30 w dolnym kościele. Poprowadzą je świeccy katechiści z ks. Proboszczem.
  3. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
  4. 4.  Za tydzień będzie gościł w naszej parafii Ks. Jerzy Danecki, któremu nasza parafia pomaga w budowie nowej świątyni i zbierze tacę na potrzeby tej budowy.
  5. 5.  Zapraszamy do pomocy dzieciom z misji w Oruro w Boliwii, gdzie posługują nasze Siostry Dominikanki. Możemy im przesłać przybory szkolne: kredki, ołówki, temperówki, gumki, nożyczki, linijki, farbki, kolorowanki, skakanki, piłki i gumy do skakania.Rzeczy te możemy składać w zakrystii, kancelarii lub na ręce katechetów w ciągu trzech najbliższych tygodni. Dzielmy się tym, co mamy.
  6. Spotkania dla Rodziców w związku z I Komunią dzieci będą: dla szk. Nr 2 we czwartek 15 września a dla szk. nr. 1 oraz SAT w piątek 16 września o godz. 19.00 w auli Św. Jana Pawła II
  7. Spotkanie dla rodziców kandydatów do Bierzmowania z gimnazjum dziś o godz. 19.00 w Auli  Św. Jana Pawła II .
  8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich za tydzień w niedzielę po Mszy wieczornej o 18.00 w Auli św. JPII.

Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na dzieła charytatywne w naszej parafii.

  1. Radni naszego miasta postanowili zorganizować wsparcie dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Ofiary na ten cel można składać wpłacając na konto wskazane na stronie gminy lub konto parafialne z zaznaczeniem celu oraz do puszki stojącej przy ołtarzu bł. Męczenników Podlaskich.

 

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

-Mariusz Stefan Czarnecki, kaw. z par. tut. i Barbara Biedrzycka, panna z par. znalezienia Krzyża Św. w Małym Płocku Zap. II

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.