Ogłoszenia: 23 Nd zwykła – 4.09 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Dziś przeżywamy wielką radość z powodu kanonizacji Bł. Matki Teresy z Kalkuty. Bogu niech będą dzięki za świadectwo wiary i miłości Matki Teresy.
 2. Serdecznie dziękujemy za ofiary na nową monstrancję oraz za wczorajszą pracę przy pielęgnacji kwiatów i krzewów na terenie kościelnym. Bóg zapłać. 10
 3. Siostra Jolanta, która w ubiegłą niedzielę kwestowała w naszej parafii na rzecz Młodzieżowego Centrum rozwoju Artystycznego i Duchowego w Legionowie serdecznie dziękuje za ofiarność. Zebrała 3505 zł. na sfinansowanie zakupu stolarki okiennej. Bóg zapłać.
 4. Spotkania dla Rodziców w związku z I Komunią dzieci będą: dla szk. Nr 2 we czwartek 15 września a dla szk. nr. 1 oraz SAT w piątek 16 września o godz. 19.00 w auli Św. Jana Pawła II
 5. Spotkanie dla rodziców kandydatów do Bierzmowania z gimnazjum będzie za tydzień 11.09. o godz. 19.00 w Auli  Św. Jana Pawła II
 6. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Radio Maryja.Za tydzień zbiórka na dzieła charytatywne w naszej parafii.
 7. Można już zamawiać intencje Mszalne na luty.
 8. Msza św. i modlitwa o uzdrowienie w najbliższy czwartek o 18.00
 9. Burmistrz Zielonki i Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zapraszają na doroczne obchody Dni Zielonki, które odbędą się 10 i 11 września. Szczegóły na plakatach i stronach internetowych. Radni naszego miasta postanowili zorganizować wsparcie dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Ofiary na ten cel można składać wpłacając na konto wskazane na stronie gminy lub konto parafialne z zaznaczeniem celu oraz do puszki stojącej przy ołtarzu bł. Męczenników Podlaskich.
 10. W Licheniu 10 września będzie  uroczyste dziękczynienie za kanonizację O. Stanisława Papczyńskiego, założyciela ks. Marianów. Z naszej parafii jest organizowana pielgrzymka do Lichenia na tę uroczystość. Jest jeszcze kilkanaście wolnych miejsc. Zapisy w zakrystii. Natomiast 11 września w naszym diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej będą doroczne uroczystości odpustowe, na które z wielu parafii również z poza naszej diecezji pielgrzymują wierni. Także i z naszej parafii wybieramy się na ten odpust razem z parafią Św. Izydora w Markach. Wyjazd 11.09 o 8.00, zapisy w zakrystii.
 11. Ks. Mieczysław zaprasza na pielgrzymkę śladami św. Jana Pawła II w dniach 16-17 września. Szczegóły w zakrystii.
 12. Szkoły ANIMUS im. bł. ks. Jerzego Popiełuszko w Kobyłce wraz z prof. Krystyną Czubą, UKSW zapraszają na IV Ogólnopolską Konferencję „ W trosce o dobro dziecka, małżeństwa i rodziny – o kształtowaniu właściwych postaw w rodzinie i szkole” 10 września w godz. 10.00 – 15.30 w Auli Szkół ANIMUS w Kobyłce. Program na tablicy ogłoszeń.

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

-Mariusz Stefan Czarnecki, kaw. z par. tut. i Barbara Biedrzycka, panna z par. znalezienia Krzyża Św. w Małym Płocku Zap. I

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.