Ogłoszenia: 21 Nd zwykła – 21.08 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
  1. 1.   Ks. Mieczysław Stefaniuk prosi o uzupełnienie opłaty za pielgrzymkę w wysokości 45 zł. i podanie nr telefonu. W przeciwnym wypadku przyjęte będą osoby z listy rezerwowej.
  2. 2.   W piątek 26 sierpnia uroczystość MB Częstochowskiej – odpust parafialny. Msze Św. o 7.00, 8.45, 10.00 i główna Msza odpustowa o 18.00. Tego dnia można spożywać pokarmy mięsne.
  3. 3.   Za tydzień w niedzielę będziemy gościć s. Jolantę z Fundacji „Pasja życia”. Po Mszy będzie można wesprzeć to dzieło.
  4. 4.   Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przyjęcie pielgrzymów zmierzających do Ostrówka. Bóg zapłać!
  5. 5.   We wtorek dnia 23 sierpnia będzie odprawiona Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio  o godz. 18.00. oraz  uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w domu katechetycznym.

 

 

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Konrad Paweł Rzeczkowski i Angelika Anna Stańczuk, oboje z par. tut., Zap. II.

Tomasz Marcin Skupiński, kawaler z par. św. Jerzego w Zielonce i Magdalena Anna Kostiuszko, panna z par. NMP Matki Kościoła w Warszawie, zap. I;

Krzysztof Seweryn Kolenda, kawaler z par. tut. i Małgorzata Agnieszka Ochocińska, panna z par. św. Jerzego w Zielonce, Zap. I.

 

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.