Ogłoszenia: 18 Nd zwykła – 31.07 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
  1. 1.   W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w I piątek od godz. 6.30 i od 17.00. Msza Św. o 21.00, a po niej nocna adoracja. Chorych odwiedzimy w następującej kolejności: w piątek chorzy x. Proboszcza i x. Bartosza, a w sobotę chorzy x. Jacka i x. Piotra.
  2. 2.   Również w sobotę święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. o 7.00, 9.00 i 18.00.
  3. 3.   We wtorek 2 sierpnia Msza Św. o 21.00 przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  4. 4.   W sierpniu w dni powszednie spowiadamy przed Mszą o 7.00 oraz przed Mszą o 18.00.
  5. 5.   Ośrodek Pomocy Społecznej w Zielonce zwraca się z ogromną prośbą do mieszkańców Zielonki o pomoc w znalezieniu mieszkania dla matki z trójką dzieci. Ośrodek będzie wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Prosimy o kontakt z Kierownikiem panią Elżbietą Bereza-Grabowską lub Ośrodkiem Pomocy przy ul. Literackiej 20.
  6. 6.    Pan Burmistrz Zielonki zaprasza Mieszkańców na spotkania w dniach 2 i 11 sierpnia dot. instalacji odnawialnych źródeł energii (kolektory solarne itp.) w budynkach mieszkalnych oraz możliwości ich dofinansowania z funduszy europejskich. Szczegóły na plakatach na stronie www.zielonka.pl

 

 

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Kamil Gniazdowicz, kawaler z par. św. Kazimierza w Kobyłce i Patrycja Sylwia Ładno, panna z par. tut., Zap I

 

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.