Ogołszenia: 13 Nd zwykła – 26.06 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
  1. 1.    W tym tygodniu przypada: we wtorek – 8 rocznica objęcia posługi w naszej diecezji przez  Ks. Abpa Henryka Hosera. Na Mszy wieczornej odśpiewamy hymn Te Deum; we środę – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca w tym dniu jest przeznaczona na utrzymanie i konserwację Bazyliki Św. Piotra w Rzymie; Jest to dzień imienin Ks. Piotra. Pamiętajmy o nim w modlitwie. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano od 6.30 i po południu od 17. Mszy o 16.30 nie będzie. O 21.00 będzie Msza rozpoczynająca nocne czuwanie. Od 23 do 24 cicha modlitwa z Pismem Świętym. Odwiedziny chorych w piątek Ks. Proboszcz oraz chorzy, których odwiedza ks. Jacek. Pozostali chorzy w sobotę przed południem.
  2. 2.    W sobotę po Mszy o 7.30 kwadrans cichej modlitwy i różaniec.
  3. 3.    Kleryk Szymon kończy dziś swoją roczną praktykę. Dziękujemy Mu za ten rok współpracy i życzymyBożego błogosławieństwa w dalszych studiach i przygotowaniu do kapłaństwa.
  4. 4.    Dziś po każdej Mszy Św. będzie poświęcenie pojazdów.
  5. 5.    Od 1 lipca do 31 sierpnia Msze św. w dni powszednie będą o 7.00 i 18.00 a w niedziele o 7.00; 8.45; 10.00; 11.30 oraz 19.00       Kancelaria w tych miesiącach będzie czynna od poniedziałku do czwartkutylko po południu a w soboty rano jak dotychczas. W pierwszą sobotę kancelaria będzie nieczynna ze względu na wizyty u chorych. W pierwszą niedzielę lipca po Mszy o 10.00 procesja eucharystyczna.
  6. 6.    Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja 10 lipca. Jest jeszcze sporo wolnych miejsc w autokarze.Szczegóły na tablicach ogłoszeń.
  7. 7.    Siostry Dominikanki zapraszają na rekolekcje powołaniowe. Szczegóły na plakacie.

 

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Kamil Budny, kaw z naszej par. i Ewa Iwona Adamek, panna z par. Św. Andrzeja Boboli w warszawie. Zap. II

Mikołaj Chodkowski, kaw. z par Św. Jerzego w Zielonce i Magda Smolińska, panna z par. MB Łaskawej w Złotokłosie. Zap. II

Łukasz Postek, Kaw. z par. NMP Matki Kościoła w Ostrówku i Katarzyna Kaczorek, Panna z naszej par. Zap. II

Jakub Artur Bieszczad, kaw. z par. MB Anielskiej w Dębicy i Marta Bogusława Rzewuska, panna z naszej par. Zap. II

Sebastian Krzysztof Świrkosz, kaw. z par.tut. i Adrianna Klaudia Kacprzak, panna z par. Św. Jerzego w zielonce. Zap. I

Marcin Jarosław Boruc, kaw. z par. tut. i Marta Iwona Krysiak, panna z par. Wniebowzięcia NMP w Chotomowie. Zap. I

Maciej Rafał Peckiel, kaw. z par. zmartwychwstania Pańskiego w Warszawie i Dorota Maria Rytel-Tyburczy, panna z par. tut. Zap. I

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.