Ogłoszenia: 9 Nd zwykła – 29.05 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. 1.     Serdecznie dziękujemy osobom, które w tym tygodniu pracowały przy roślinach na terenie kościelnym. Wiele chwastów zniknęło. Bogu niech będą dzięki. Zapraszamy do dalszej współpracy i zachęcamy nowe osoby do tej posługi. Kontakt do P. Arka dbającego o rośliny na zewnątrz kościoła oraz do P. Ewy układającej kwiaty w kościele, jest w zakrystii.
 2. 2.     W tym tygodniu Ks. Piotr będzie obchodził 3 rocznicę święceń 1 czerwca, Ks. Bartosz -4 rocznicę święceń 2 czerwca a ks. Jacek 9 r. święceń też 2 czerwca. Pamiętajmy o nich w modlitwie i razem z Nimi dziękujmy Bogu za dar kapłaństwa.
 3. 3.    We wtorek- Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny Zakończenie nab. majowych.
 4. 4.    We środę rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe. Będą odprawiane w dni powszednie po Mszy wieczornej a w niedziele o 17.15.
 5. 5.    We czwartek poświęcenie wianków na zakończenie oktawy Bożego Ciała.
 6. 6.    Młodzież naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania, którego udzieli Ks. Bp. Marek Solarczykw najbliższy  czwartek podczas Mszy o 18.00. w związku z tym zapraszam rodziców tej młodzieży na spotkanie w jutrzejszy poniedziałek o godz. 19.30 do auli Św. Jana Pawła II.  Spowiedź dla tej młodzieży będzie we wtorek podczas liturgii pokutnej o 19.30.
 7. 7.    2 czerwca o 21.00  Msza Św. za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II. Ze względu na bierzmowanie nie będzie adoracji.
 8. 8.    W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie ma postu. Jest to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy porannych oraz po południu od 15.30. O 21 będzie Msza Św. rozpoczynająca nocne czuwanie pierwszosobotnie. Modlitwa z Pismem Świętym w godz. 23.00 do 24.00. Odwiedziny chorych jak dotychczas.
 9. 9.    W piątek nasz parafianin, diakon Paweł Milerski,  przyjmie święcenia prezbiteratu w katedrze w Kolonii ukończywszy Misyjne Seminarium RedemptorisMater. Mszę prymicyjną odprawi w naszej parafii w niedzielę 12 czerwca o 13.00. Dziękujmy Bogu za powołanie Pawła i wspierajmy swoja modlitwą.
 10. 10.          W sobotę na Mszy porannej o 7.30 będziemy gościć Ks. Bpa. Marka. Po Mszy cicha modlitwa przed Najświętszym Sakramentem i różaniec jak w pierwszą sobotę. W tym dniu również rozpoczynamy Jerycho Różańcowe. Program i intencje są wywieszone w gablotach.
 11. 11.          W najbliższą sobotę kancelaria będzie nieczynna. W sprawach pilnych można przyjść po południu.
 12. 12.          Spotkanie Koła Przyjaciół naszego Seminarium Duchownego będzie w niedzielę 5.06. po Mszy wieczornej.
 13. 13.           Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce zaprasza na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Koncerty, pokazy, prezentacje będą się odbywać w godzinach od 12:00 do 20:00 na terenie Ośrodka. Szczegółowy program dostępny jest na plakatach oraz na stronach internetowych.
 14. 14.           Niedawno został otwarty w Zielonce odział Banku Spółdzielczego z Ostrowi Mazowieckiej Nasza parafia otworzyła w nim rachunek.  Będzie to podstawowe i główne konto naszej parafii. Karteczki z numerem tego konta są na stolikach z prasą i w zakrystii.

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

– Łukasz Andrzejewski, kaw. z naszej parafii i Malwina Judyta Pietrykiewicz, panna z par. M.B. Królowej Świata w Radomiu. Zap. II

– Artur Łukasz Grzegorczuk, kaw. i Anna Maria Ciechońska, panna, oboje z par. tut. Zap. I

– Norbert Rosiński, kaw. z par. tut. i Ewelina Joanna Tararuj, panna z par. Św. Jana Bosko w Sokołowie Podlaskim. Zap. I

– Jarosław Maciej Malesa, kaw. z par. tut i Karolina Paulina Koseska, panna z par. Św. Barnaby w Warszawie. Zap. I

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.