Ogłoszenia: 6 Nd Wielkanocna – 1.05 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. 1.  W tym tygodniu przeżywamy: w poniedziałek czuwanie młodzieży ze Św. Janem Pawłem II o 20.00 zakończone Mszą Św. o 21. We wtorek-  Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i 225 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msze Św. jak w niedzielę. Na Mszy o 10.00 modlimy się szczególnie w intencji naszej Ojczyzny. Po Mszy przejdziemy indywidualnie na Skwer Armii Krajowej na Apel i złożenie kwiatów, a o 12.15 w Sali widowiskowej będzie wręczenie nagród Towarzystwa Przyjaciół Zielonki.. Pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych jak dotychczas. Spowiedź popołudniowa w piątek będzie dopiero od godz. 16.30, ponieważ wcześniej będzie liturgia pokutna dla dzieci pierwszokomunijnych. Adoracja całonocna z piątku na sobotę bez zmian. W sobotę po Mszy o 7.30 Nabożeństwo pierwszosobotnie. W niedzielę za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 2. 2.  Serdecznie dziękujemy za pracę przy roślinach na terenie kościelnym. Potrzebne są osoby do w miarę stałej współpracy w tej dziedzinie. Prace przy roślinach koordynuje P. Arkadiusz. Kontakt do niego jest w zakrystii.
 3. 3.  Uroczystość Pierwszej Komunii św. w naszej parafii będzie 8 i 15 maja podczas Mszy o godz. 10 oraz 13.00. Planujmy w miarę możliwości udział we Mszy w innych godzinach biorąc pod uwagę gości z poza parafii.
 4. 4.  Zapraszamy do udziału w ewangelizacji na skwerze Bł. Matki Teresy z Kalkuty /obok przychodni/ dziś o godz. 15.30. Módlmy się za tych, którzy do kościoła już nie chodzą.
 5. 5.  Dziś rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Będą odprawiane w dni powszednie po Mszy wieczornej a w niedziele o 17.15
 6. 6.  Od dziś przyjmujemy intencje Mszalne do końca października.
 7. 7.  Kandydaci do Bierzmowania z gimnazjum mają spotkanie za tydzień 8.05 o godz.14.15 w auli Św. Jana Pawła II
 8. 8.  Bracia z Totus Tuus organizują pielgrzymkę na Jasną Górę na ogólnopolskie czuwanie Kościelnej Służby Porządkowej. Wyjazd 27.05 o godz. 13.00 powrót 28.05 ok. 8.30 rano. Jest sporo wolnych miejsc w autokarze. Zapisy w zakrystii.
 9. 9.  Spotkanie Koła Przyjaciół naszego Seminarium będzie 8.05 po Mszy o 18 na plebanii.
 10. 10.           Za tydzień 8.05 odbędzie się Marsz dla życia w Ząbkach i Markach. Szczegóły na plakacie. Przed kościołem będą zbierane podpisy pod obywatelskim projektem ustawy chroniącej życie ludzkie od poczęcia do naturalnej śmierci.
 11. 11.           Na plakatach w tablicy ogłoszeń mamy informacje o akcjach charytatywnych na rzecz chorych : Piotra Eryka chorego na białaczkę – możliwość wpłaty na konto oraz na rzecz Druhny Wiesi Kałuskiej z Zielonki poprzez udział w koncercie Haliny Frąckowiak w naszym Ośrodku Kultury i Sportu w sobotę 14 maja o 18.00. Szczegóły na plakatach.
 12. 12.           Dziś przed kościołem zbiórka na Radio Maryja. Za tydzień na Caritas.
 13. 13.           Na Światowe Dni Młodzieży ma do nas przyjechać grupa z Białorusi. Niestety z powodów finansowych połowa z nich się wycofała. Ostatnia szansą dla nich jest dofinansowanie z naszej strony. Zapraszamy zatem do zaangażowania. Młodzież w koszulkach z logo ŚDM przed kościołem będzie zbierać datki na ten cel. Można również położyć na tacę w kopercie z napisem: dla młodzieży z Białorusi. 

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Łukasz Karwize, kaw z naszej par. i Milena Maria Kopeć, panna z par. Matki Bożej Loretańskiej w Warszawie  Zap.I

Paweł Maciejowski,. z par. Opatrzności Bożej w Wesołej i Ewelina Trześniewska, z naszej parafii, oboje stanu wolnego,  Zap. I

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.