Ogłoszenia: 5 Nd Wielkanocna – 24.04 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
  1. 1.  Uroczystość Pierwszej Komunii św. w naszej parafii będzie 8 i 15 maja podczas Mszy o godz. 10 oraz 13.00. Planujmy w miarę możliwości udział we Mszy w innych godzinach biorąc pod uwagę gości z poza parafii.
  2. 2.  Zapraszamy do udziału w ewangelizacji na skwerze Bł. Matki Teresy z Kalkuty /obok przychodni/ dziś o godz. 15.30. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy do kościoła już nie chodzą.
  3. 3.  Dziś o godz. 19.00, po Mszy św.  wieczornej, odbędzie się koncert „Historia Polski w pieśni religijnej i patriotycznej”, z okazji 1050  rocznicy chrztu Polski
  4. 4.  Spotkanie dla rodziców dzieci z kl. IV w związku z przygotowaniem rocznicy Komunii Św. będzie w tym tygodniu w dwu grupach: Szk. Nr.1 i SAT we środę 27.04, Szk. Nr. 2 we czwartek 28. 04 o godz.19.30 w auli Św. Jana Pawła II
  5. 5.  W niedzielę za tydzień rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Będą odprawiane w dni powszedniepo Mszy wieczornej a w niedziele o 17.15 Procesja Eucharystyczna w pierwszą niedzielę miesiąca za tydzień będzie w czasie nabożeństwa majowego.
  6. 6.  Spotkanie braci z Kościelnej Służby Porządkowej TotusTuus będzie za tydzień po Mszy o 10.00. Bracia organizują pielgrzymkę na Jasną Górę na ogólnopolskie czuwanie Kościelnej Służby Porządkowej. Wyjazd 27.05 o godz. 13.00 powrót 28.05 ok. 8.30 rano. Jest sporo wolnych miejsc w autokarze. Zapisy w zakrystii.
  7. 7.  Do końca kwietnia zamykamy listę osób wyjeżdżających na ŚDM do Krakowa. Ostatecznym potwierdzeniem wyjazdu jest wpłacenie zaliczki w wysokości 150 PLN do koordynatorów – dziś po Mszy o 8.45 lub o 13.00 oraz we wtorek po Mszy wieczornej.
  8. 8.  Zapraszamy na spotkanie wolontariuszy ŚDM we wtorek po Mszy o 18.00 w Domu św. Józefa.

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Maciej Tomasz Prędki, kaw z naszej par. i Martyna Agnieszka Wąsik, panna z par. św. Marii Magdaleny z Magdalenki. Zap.II

Piotr Furgała, kaw. z naszej par. i Wioletta Piotrowska, panna z par. MB Królowej Polski w Elblągu. Zap. II

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.