Ogłoszenia: 3 Nd Wielkanocy – 10.04 AD 2016
  1. 1.  W tym tygodniu wspominamy pomordowanych w Katyniu /76 rocznica/, we środę 13.04. o godz. 18.00 będzie Msza w intencji pomordowanych oraz w intencji naszej Ojczyzny.Wcześniej, o godz. 13.00 w Miejskim Gimnazjum, odbędzie się panel historyczny pt. „Pierwszy brzozowy krzyż na miejscu zbrodni. Odkrycie grobów katyńskich w marcu 1942 roku”.
  2. 2.  Msza o uzdrowienie we czwartek o 18.00
  3. 3.  Spotkanie Róż rodziców modlących się za dzieci będzie dziś o godz. 15.00 u Sióstr Dominikanek. Msza św. będzie o godz. 15.30.
  4. 4.  Bardzo prosimy o modlitwę w intencji zdrowia Ks. Prałata  Mieczysława. W najbliższym czasie czeka go poważna operacja wątroby. Prosimy również o modlitwę za P. Agnieszkę Narojczyk, żonę P. organisty, o siłę ducha w walce z nowotworem i uzdrowienie.
  5. 5.  Nasza parafia ma nowe konto w ING Banku Śląskim. Karteczki z numerem konta są na stolikach z prasą.
  6. 6.  Potrzebna jest pomoc fizyczna przy układaniu kwiatów w kościele oraz osoba, która zajmie się na stałe pielęgnacją roślin na terenie kościelnym. Zgłoszenia do Ks. Proboszcza.
  7. 7.  Dom Pomocy Społecznej w Zielonce przy ul. Poniatowskiego poszukuje pielęgniarki i opiekunów medycznych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

–  Dominik Karol Wolański, kaw. z par. Przemienienia Pańskiego w Radzyminie i Monika Kulbicka, panna z naszej par. Zap. II ;

Paweł Kryński, kaw. i Adrianna Maria Szybińska, panna, oboje z par. tut. Zap. II

Jakub Brzozowski, kaw. i Karolina Stefanowska, panna, oboje z par. tut. Zap. I

Michał Jóźwik, kaw. z par. tut. i Anna Górska, panna z par. Św. Elżbiety w Warszawie, Zap. I

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.