Ogłoszenia: Zmartwychwstanie Pańskie – 27.03 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
  1. 1.  Na początku pragniemy złożyć serdeczne podziękowania i gratulacje:- służbie liturgicznej za piękną posługę w czasie Triduum Paschalnego oraz dekorację grobu Pańskiego – zespołowi warsztatów florystycznych i ich pomocnikom za piękną dekoracje kwiatową oraz wszystkim, którzy składali ofiary na kwiaty, scholi i chórowi za ubogacenie liturgii pięknym śpiewem oraz P. Narojczyk za  grę na skrzypcach podczas liturgii Pokutnej, – Strażakom, Harcerzom i panom z Kościelnej Służby Porządkowej za wartę przy grobie Pańskim,- Organizatorom nocnej adoracji z piątku na sobotę za dyżury i zachętę do modlitwy,-siostrze Róży i zespołowi charytatywnemu za przeprowadzenie akcji rozdawania paczek świątecznych oraz wszystkim, którzy tak hojnie składali dary żywnościowe dla ubogich,
  2. 2.  Jutro Msze św. jak w niedzielę. Taca jutrzejsza jest przeznaczona na KUL.
  3. 3.  W piątek z racji oktawy wielkanocnej nie ma postu. Spowiedź pierwszopiątkowa jak dotychczas. O 21.00 Msza św. rozpoczynająca nocną adorację. Od godz.23 do 24 modlitwa z Pismem Świętym tzw. skrutacja.
  4. 4.  Odwiedziny chorych – w piątek Ks. Kazimierz w sobotę pozostali księża.
  5. 5.  Pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy o 7.30 kwadrans cichej modlitwy i różaniec. O godz. 20.00 czuwanie młodzieży zakończone Apelem Jasnogórskim przy pomniku Św. Jana Pawła II na placu przed Kościołem o 21.00 Po apelu Msza Św. w kościele.
  6. 6.  Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nowenna do Miłosierdzia Bożego będzie po Mszy wieczornej. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na dzieła charytatywne w naszej diecezji.
  7. 7.  Powstał nowy krąg małżeństw Domowego Kościoła. Serdecznie zapraszamy młode małżeństwa, które chcą podjąć formację, na spotkanie w sobotę 2 kwietnia o godz. 15.00 w Domu Św. Józefa.
  8. 8.  Bardzo prosimy o modlitwę w intencji zdrowia Ks. Prałata  Mieczysława. W przyszłym tygodniu czeka go poważna operacja wątroby.
  9. 9.  Ks. Marcin będzie spowiadał od niedzieli Miłosierdzia.
  10. 10.          Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

–    Paweł Zientek, kaw. z par. Św. Karola Boromeusza w Żyrardowie i Marta Maria Kacprzak, panna z naszej par. Zap.II ; Jakub Jan Ćmil, kaw. z par. MB Anielskiej w Radości i Anna Tomaszewska, panna z naszej par. Zap. II

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.