Ogłoszenia: Niedziela Palmowa – 20.03 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. 1.  Dziś rozpoczynamy Wielki Tydzień. Najważniejszy czas w ciągu roku,
 2. 2.  Wielki Czwartek. Dzień ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa. O godz. 10. 00 wszyscy kapłani naszej diecezji gromadzą się w katedrze na Mszy Krzyżma, w czasie której poświęca się oleje służące do namaszczania chorych oraz przy udzielaniu sakramentów a kapłani odnawiają swoje przyrzeczenia złożone w dniu święceń. Łączmy się z nimi duchowo wspomagając ich swoją modlitwą.
 3. 3.  Msza Wieczerzy Pańskiej będzie o godz. 19.00.
 4. 4.  Wieki Piątek.  W tym dniu Kościół nie sprawuje Eucharystii. Rozważamy mękę i śmierć Pana Jezusa i pościmy /post ścisły – jeden posiłek do syta/.
 5. 5.  Jutrznia o 8.00;  Liturgia Męki Pańskiej o godz. 15.00dla dzieci oraz o 19.00Podczas adoracji krzyża zbieramy ofiary na Grób Pański w Jerozolimie.
 6. 6.  Wielka Sobota. Jutrznia o 8.00; Poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny od godz. 9.00 do 15.00 co pół godziny lub częściej jeśli będzie taka potrzeba. Tak planujmy zajęcia, aby w tym dniu poświęcić dłuższy czas na adorację Jezusa przy grobie Pańskim.
 7. 7.  Wigilia Paschalna będzie o godz. 19.00 /przynosimy świece na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych/.
 8. 8.  Rezurekcja w niedzielę o 6.00.  Następna Msza o godz. 10.00.
  1. 9.  Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę. Wykorzystajmy możliwość w poniedziałek o godz. 19.30 podczas liturgii pokutnej, którąpoprowadzi ustanowiony przez Papieża Franciszka Misjonarz Miłosierdzia – Ks. Robert Wielądek.
  2. 10.          Gorzkie Żale dziś o godz. 17.15
  3. 11.          Spotkanie dla dorosłych kandydatów do bierzmowania będzie dziś o godz. 19.00 w Domu Św. Józefa.
  4. 12.          Towarzystwo Przyjaciół Warszawsko-Praskiego Seminarium Duchownego  ma spotkanie dziś po Mszy wieczornej na plebanii.
  5. 13.          We środę 23 marca 2016 r. będzie odprawiona Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio o godzinie 18.00 a po Mszy św. uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach, oraz spotkanie formacyjne Grupy Modlitwy Ojca Pio w domu katechetycznym.
  6. 14.          Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Maciej Fryderyk Formański, kaw. z par. Wniebowzięcia NMP w Zduńskiej Woli i Katarzyna Zych, panna z naszej parafii. Zap. II; – Łukasz Ojdana, kaw. z par. tut. i Jolanta Anna Zajkowska, panna z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie. Zap. II; – Jan Piasecki, kaw. z par. Św. Michała w Warszawie i Marta Jeżewska, panna z naszej parafii. Zap. II ; Paweł Zientek, kaw. z par. Św. Karola Boromeusza w Żyrardowie i Marta Maria Kacprzak, panna z naszej par. Zap. I ; Jakub Jan Ćmil, kaw. z par. MB Anielskiej w Radości i Anna Tomaszewska, panna z naszej par. Zap. I

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.