Ogłoszenia: 5 Nd Wielkiego Postu – 13.03 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. W sobotę przeżywamy uroczystość Św. Józefa. W niedzielę zaś będziemy przeżywali pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Liturgię rozpoczniemy czytaniem Ewangelii i poświeceniem palm na zewnątrz świątyni i w procesji wejdziemy do środka. Dlatego od początku gromadźmy się na zewnątrz.
 2. W poniedziałek po Niedzieli Palmowej będzie Liturgia Pokutna o godz. 19.30. Poprowadzi ją nasz diecezjalny Misjonarz Miłosierdzia – Ks. Robert Wielądek. Nie musimy zatem wszyscy się spowiadać w Niedzielę Palmową.
 3. Spotkanie dla dorosłych kandydatów do bierzmowania będzie dziś o godz. 19.00 w Domu Św. Józefa.
 4. W najbliższy piątek droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Wyruszamy bezpośrednio po Mszy wieczornej. Przejdziemy ulicami w pobliżu kościoła ze względu na przebudowę przejazdu.  Droga Krzyżowa dla dzieci 17,15 bez zmian. Gorzkie Żale z procesją dziś o 17.15.
 5. Podobnie jak w Adwencie zbieramy dary żywnościowe dla ubogich w naszej parafii. Można je składać do koszy przy ołtarzu Bł. Męczenników Podlaskich.
 6. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z gimnazjum dziś o 14.15 w Auli Św. Jana Pawła II. Natomiast Rodziców tej młodzieży zapraszam na spotkanie o15.30 w tym samym miejscu.
 7. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych mają spotkanie dziś w auli Liceum o 14.15
 8. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na caritas naszej parafii. Są już palmy wykonane przez naszą młodzież z ruchu Światło-Życie oraz uczestników warsztatów florystycznych. Zachęcamy do zakupu. Dochód będzie przeznaczony dla młodzieży wyjeżdżającej na rekolekcje wakacyjne oraz na dekoracje wielkanocne w kościele.
 9. 9.       Dziś o godz. 19.00, w Auli św. Jana Pawła II odbędzie się spotkanie z Łukaszem Kudlickim i Andrzejem Melakiem, którzy wygłoszą wkład nt. zbrodni katyńskiej oraz  Żołnierzy Niezłomnych.
 10. 10.  W najbliższą sobotę będzie otwarcie nowego centrum medycznego w sąsiedztwie naszej świątyni. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 11. 11.  Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Marcin Mońka, kaw. i Olga Grzybowska, panna, oboje z naszej parafii, Zap. II; –Dominik Sotek, kaw. z  naszej parafii i Ewelina Katarzyna Ornat, panna z par. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Zap. II; – Maciej Fryderyk Formański, kaw. z par. Wniebowzięcia NMP w Zduńskiej Woli i Katarzyna Zych, panna z naszej parafii. Zap. I; – Łukasz Ojdana, kaw. z par. tut. i Jolanta Anna Zajkowska, panna z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie. Zap. I; – Jan Piasecki, kaw. z par. Św. Michała w Warszawie i Marta Jeżewska, panna z naszej parafii. Zap. I

Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.