Ogłoszenia: IV Nd Wlk Postu – 6.03 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Panowie z TotusTuus serdecznie zapraszają mężczyzn do swojego grona. Spotkanie dziś po Mszy o 10.00
 2. Spotkanie dla dorosłych kandydatów do bierzmowania będzie dziś o godz. 19.00 w Domu Św. Józefa.
 3. Rozpoczęła się Katecheza przedmałżeńska. Spotkania są w poniedziałki o 20.00 w Domu Św. Józefa.
 4. Droga Krzyżowa: dzieci 17,15; dorośli bezpośrednio po Mszy /ok.18.40/oraz młodzież o 19.30.   Gorzkie Żale z procesją dziś o 17.15. W związku z tym procesji o 10.00 nie będzie.
 5. Podobnie jak w Adwencie zbieramy dary żywnościowe dla ubogich w naszej parafii. Można je składać do koszy przy ołtarzu Bł. Męczenników Podlaskich.
 6. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z gimnazjum w niedzielę za tydzień o 14.15 w Auli Św. Jana Pawła II. Natomiast Rodziców tej młodzieży zapraszam na spotkanie o15.30 w tym samym miejscu.
 7. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych mają spotkanie w niedzielę za tydzień w kościele o 14.15
 8. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja.
 9. 9.       Zapraszamy na warsztaty rękodzielnicze, na których wykonywać będziemy palmy wielkanocne. Zaplanowane są 2 terminy: poniedziałek 7 marca, godz. 19.00 oraz sobota 12 marca, godz. 14.00. Uczestnicy poznają różne techniki robienia palm, wykonają palmy dla siebie oraz wesprą swoją pracą cele dobroczynne parafii. Zapisy w zakrystii.
 10. 10.  W niedzielę, 13 marca, o godz. 19.00, w Auli św. Jana Pawła II odbędzie się spotkanie z Łukaszem Kudlickim i Andrzejem Melakiem, którzy wygłoszą wkład nt. zbrodni katyńskiej oraz  Żołnierzy Niezłomnych.
 11. 11.  Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Marcin Mońka, kaw. i Olga Grzybowska, panna, oboje z naszej parafii, Zap. I; –Dominik Sotek, kaw. z  naszej parafii i Ewelina Katarzyna Ornat, panna z par. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Zap. I; –Marcin Borys Trocki, kaw. z par. Matki Bożej Królowej Polski w Warszawie i Monika Helena Goryczka, panna z naszej parafii. Zap. II; – Mateusz Gazarkiewicz, kaw. z par. MB Wspomożenia Wiernych w Głoskowie i Jadwiga Maria Parys, panna z naszej parafii. Zap. II Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.