Ogłoszenia: 3 Nd Wlk Postu – 28.02 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia
 1. W tym tygodniu przeżywamy :

-Pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.00 Msza o błogosławieństwo dla kapłanów, dla przygotowujących się do kapłaństwa oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

-Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 oraz od 15.30. Odwiedziny chorych jak dotychczas. Droga Krzyżowa: dzieci 17,15; dorośli bezpośrednio po Mszy /ok.18.40/oraz młodzież o 19.30. O 21.00 Msza Święta rozpoczynająca nocne czuwanie. Od 23 do 24 cicha modlitwa z rozważaniem Pisma Świętego. Plan całego czuwania jest w gablocie. Zapraszamy do udziału.

-Pierwszą sobotę. Po Mszy o 7.30 kwadrans cichej modlitwy i różaniec.

-Pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszy o 10.00 procesja Eucharystyczna. Gorzkie Żale o 17.15

 1. Papież Franciszek zaprasza cały Kościół do poświęcenia 24 godzin dla Pana. Ten szczególny czas rozpocznie się w najbliższy piątek o godz. 15.00 i potrwa do 15.00 w sobotę. Czuwanie modlitewne dla całego dekanatu będzie w parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach. Szczegółowy plan jest wywieszony w gablocie.
 2. Panowie z Totus Tuus serdecznie zapraszają mężczyzn do swojego grona. Spotkanie za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy o 10.00
 3. Spotkanie dla dorosłych kandydatów do bierzmowania będzie dziś o godz. 19.00 w Domu Św. Józefa.
 4. Rozpoczęła się Katecheza przedmałżeńska. Spotkania są w poniedziałki o 20.00 w Domu Św. Józefa.
 5. W niedziele za tydzień taca będzie przeznaczona dla Parafii w Wólce Mińskiej, którą wspomagamy w budowie kościoła raz na kwartał.
 6. Podobnie jak w Adwencie zbieramy dary żywnościowe dla ubogich w naszej parafii. Można je składać do kosza przy ołtarzu Bł. Męczenników Podlaskich.
 7. 8.      Ksiądz proboszcz zaprasza na modlitwę w swojej intencji w dniu swoich imienin – 4 marca o godz. 18.00.
 8. 9.      Zapraszamy na warsztaty rękodzielnicze, na których wykonywać będziemy palmy wielkanocne. Zaplanowane są 3 terminy: sobota 5 marca, godz.12.00 poniedziałek 7 marca, godz. 19.00 sobota 12 marca, godz. 14.00. Uczestnicy poznają różne techniki robienia palm, wykonają palmy dla siebie oraz wesprą swoją pracą cele dobroczynne parafii. Zapisy w zakrystii.
 9. Spotkanie organizacyjne dla   osób, które zapisały się na wyjazd do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży będzie 5 marca o 19.00 w domu Św. Józefa.
 10. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej dziś o 14.15 w auli Św. Jana Pawła II.
 11. Dziś gościmy w parafii przedstawicielkę wolontariatu wspierającego osoby niepełnosprawne i chore na stwardnienie rozsiane.
 12. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Marcin Borys Trocki, kaw. z par. Matki Bożej Królowej Polski w Warszawie i Monika Helena Goryczka,

panna z naszej parafii. Zap. I – Mateusz Gazarkiewicz, kaw. z par. MB Wspomożenia Wiernych w Gloskowie i Jadwiga Maria Parys, panna z naszej parafii. Zap. I Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych kto zaś wiedziałby o przeszkodach proszony jest o informację.