Ogłoszenia: 4 Nd zwykła – 31.01 AD 2016
Wszystkie Ogłoszenia

 

  1. We wtorek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego, w którym modlimy się za osoby poświęcające swe życie na służbę Bożą. Msze Św. w tym dniu o godz: 6.30; 7.30; 9.00; 16.30; 18.00 oraz o 21.00 z racji drugiego dnia miesiąca, poprzedzona adoracją Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez młodzież. Podczas każdej Mszy będzie poświęcenie gromnic. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.
  2. Pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.00 Msza o błogosławieństwo dla kapłanów, dla przygotowujących się do kapłaństwa oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
  3. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 oraz od 15.30. Odwiedziny chorych jak dotychczas. O 21.00 Msza Święta rozpoczynająca nocne czuwanie. Od 23 do 24 cicha modlitwa z rozważaniem Pisma Świętego. Plan całego czuwania jest w gablocie. Zapraszamy do udziału.
  4. Pierwsza sobota. Po Mszy o 7.30 kwadrans cichej modlitwy i różaniec.
  5. Pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o 10.00 procesja Eucharystyczna.
  6. Dziękujemy uczestnikom warsztatu florystycznego za dekorację kwiatową w kościele.
  7. Uczestnicy Szkoły Modlitwy pragną kontynuować formację modlitewną i zapraszają na spotkania modlitewne we wtorki o godz. 19.00 w dolnym kościele. Najbliższe spotkanie będzie we wtorek 2 lutego.
  8. Spotkanie Panów z TotusTuus w niedzielę za tydzień po Mszy o 10.00. Zapraszamy chętnych Panów do służby.
  9. Wtorkowy wykład „Co to znaczy być człowiekiem wierzącym”, który wygłosił O. Prof. Jacek Salij, Dominikanin, jest dostępny w naszej diecezjalnej telewizji internetowej –  Salve Tv

10. Przedstawicieli wszystkich grup i zespołów parafialnych Ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie za tydzień, w niedzielę 7 lutego o godz. 19.00 do auli Św. Jana Pawła II.

11. Koło przyjaciół naszego Seminarium Duchownego ma spotkanie w niedzielę 7 lutego po spotkaniu przedstawicieli wszystkich zespołów.

12. Dziś jest obchodzony w Kościele Powszechnym Światowy dzień chorych na trąd. Z okazji Harcerze będą kwestować przed kościołem na rzecz organizacji służących trędowatym.

13. Przed kościołem można wesprzeć również Dom Samotnej Matki z Białołęki nabywając drobiazgi ręcznie wykonane przez mieszkanki tego domu.

14. Organizacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie prowadzi zbiórkę zużytego sprzętu elektrotechnicznego. Odbiór z  naszej parafii będzie w piątek 12.lutego o godz. 10.30 przy plebanii. Od wczesnego rana można przynosić sprzęty i składać je przy plebanii.

15. Ks. Marcin będzie nieobecny przez cały bieżący tydzień.