Ogłoszenia: Nd Świętej Rodziny – 27.12 AD 2015
Wszystkie Ogłoszenia

 

  1. W tym tygodniu przeżywamy: we czwartek zakończenie starego roku. Po Mszy wieczornej nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne. Za udział w śpiewie: „Ciebie Boga wysławiamy”,na zakończenie roku, można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2.  1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Msze jak w niedziele. Ponieważ w tym dniu przypada pierwszy piątek miesiąca, po Mszy wieczornej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa. O 21 będzie Msza wynagradzająca NSPJ i adoracja całonocna. Od 23 do 24 będzie cicha modlitwa z rozważaniem  z Pisma Świętego. Można przynieść swoją Biblię. 1 stycznia można uzyskać odpust zupełny za udział w śpiewie „O Stworzycielu Duchu przyjdź” na uproszenie błogosławieństwa na cały rozpoczynający się rok.
  3. 2 stycznia – pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy o 7.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, cicha modlitwa i różaniec według życzenia Matki Bożej Fatimskiej. Odwiedziny chorych będą tylko w sobotę, również tych , do których chodzi ks. Proboszcz w piątki. Z racji drugiego dnia miesiąca młodzież zaprasza na modlitwę w intencji młodzieży za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II. Początek o godz. 20.00, zakończenie Mszą Św. o 21.00.
  4. 3 stycznia – w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy o 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, krótka modlitwa i procesja Eucharystyczna. Po Mszy spotkanie panów z TotusTuus. Zapraszamy mężczyzn do udziału w grupie. Jesteście potrzebni w Kościele.
  5. Wizyta duszpasterska w przyszłym  tygodniu: […]
  6. Ks. Proboszcz zaprasza na modlitwę w swojej intencji w 58 r. swoich urodzin 29.12. o godz. 18.00.