Ogłoszenia: IV Nd Adwentu – 20.12 AD 2015
Wszystkie Ogłoszenia

1. Rozpoczęliśmy Rekolekcje Adwentowe. W poniedziałek, wtorek i środę spotykamy się w następujących godzinach:
6.30, 7.30. 9.00, 16.30, 18.00 i 20.00. Dzieci zapraszamy na 16.30.
Możliwość spowiedzi będzie każdego dnia pół godziny przed każdą Mszą Św.
2. Zapraszamy na Pasterkę 24.12. o godz. 24. Pół godziny przed Mszą będzie krótki koncert kolęd. Pierwsza Msza 25.12 będzie o godz. 8.45. W drugi dzień świąt Św. Szczepana Męczennika Msze św. jak w niedzielę.
3. Taca z Pasterki przeznaczona jest na Diecezjalny Fundusz Obrony Życia. Natomiast w drugi dzień świąt taca jest na budowę nowych świątyń w diecezji.
4. W piątek z racji uroczystości nie ma postu.
5. Zapraszamy na kolejne warsztaty florystyczne. Tym razem uczestnicy będą wykonywali stroiki na świąteczne stoły. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 21 grudnia o godz. 18.00, potrwa około 2 godzin. Zapisy w zakrystii.
6. Po opłatki można się zgłaszać na chór do Pana organisty oraz do zakrystii lub kancelarii.
7. Dziś ministranci rozprowadzają przygotowane prze siebie sianko na stół wigilijny. Można wesprzeć finansowo służbę liturgiczną na wyjazd formacyjno-wypoczynkowy podczas ferii i wakacji.
8. Dziś Harcerze zbierają żywność dla ubogich na Ukrainie i zawiozą ją do Kamieńca Podolskiego. Dary składamy przy ołtarzu bł. Męczenników Podlaskich.
9. W sklepiku są Wigilijne świece Caritasu.
10. Na Światowe dni Młodzieży mamy przyjąć ok.200 gości z zagranicy. Dotychczas zgłoszono miejsca dla 70 osób. Czasu jest coraz mniej. Bardzo prosimy o zgłaszanie gotowości przyjęcia młodych. Deklaracje są w zakrystii. Są jeszcze miejsca na wyjazd do Krakowa na spotkanie z papieżem Franciszkiem. Zgłoszenia do Ks. Jacka.
11. Dziś po Mszy wieczornej wigilia dla osób samotnych w Domu Św. Józefa.
12. W środę dn. 23 grudnia 2015 r. będzie odprawiona Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio o godzinie 18.00 a po Mszy św. uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach, oraz spotkanie formacyjne Grupy Modlitwy Ojca Pio w domu katechetycznym.
13. Dziś po Mszy o godz. 13.00 w Auli JPII spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich.