Ogłoszenia: Ur. Chrystusa Króla Wszechśw. – 22.11 AD 2015
Wszystkie Ogłoszenia

1. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Zapraszamy do udziału w Roratach o godz. 6.30. Wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej zapraszają na Jutrznię – Modlitwę Poranną Kościoła – w Adwencie od poniedziałku do piątku o godz. 5.30 w dolnym kościele. Po Roratach pragniemy przygotować dla dzieci poczęstunek – kakao i bułki. Osoby chętne do pomocy w tym dziele proszę o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii.
2. We wtorek rozpoczęła się szkoła modlitwy. Bardzo cieszy duża liczba zainteresowanych pogłębieniem życia modlitwy. Można jeszcze dołączyć do grupy. Spotkanie we wtorek o godz. 19.00 w dolnym kościele.
3. W tym tygodniu Pan Robert – nasz organista- będzie wraz z małżonką roznosił opłatki wigilijne w domach przy ul. Ossowskiej, Dziennikarskiej i w sąsiedztwie oraz na osiedlach: Długa, Dąbrowskiego, Żabiej i ulicach przyległych. Do opłatków będą dołączone życzenia i błogosławieństwo od wszystkich księży służących w parafii. Na stół wigilijny wypada mieć opłatek poświęcony w swoim kościele a nie kupiony w markecie, ponieważ dzielenie się opłatkiem ma głęboką symbolikę religijną i nie jest zwykłym składaniem życzeń. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni.
4. Uwaga małżonkowie świętujący 25 lecie i 50 lecie małżeństwa. Możecie wziąć udział w diecezjalnym dziękczynieniu za sakrament małżeństwa w Warszawie w par. Św. Rodziny 27.12 pod przewodnictwem Ks. Abpa. Henryka Hosera. Zgłoszenia do zakrystii.
5. Kościelna Służba Porządkowa TotusTuus zaprasza mężczyzn do swoich szeregów. Zapisy w zakrystii. Dzień Skupienia dla wszystkich braci z TotusTuus odbędzie się w sobotę 28.11 w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Warszawie od godz. 9.00
6. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza do udziału w świętowaniu 24 rocznicy powstania Radia Maryja w Toruniu 5 grudnia. Szczegóły i tel. kontaktowe na tablicach ogłoszeń.
7. W tym roku w naszej parafii wizytę duszpasterską zwaną zwyczajowo „Kolędą”, rozpoczniemy w poniedziałek 30 listopada. W związku z prośbami wielu parafian co roku będziemy zmieniać kolejność ulic. W tym roku będzie następujący porządek:
– 30 listopada, w poniedziałek od godz. 16.00 – ul. Wyszyńskiego, Szkolna,
Żwirki i Wigury, Kochanowskiego;
– 1 grudnia, we wtorek od godz. 16.00 – ul. Chopina i Staszica;
– 2 grudnia, w środę od godz. 16.00 – ul. Kołłątaja i Skorupki;
– 3 grudnia, we czwartek od godz. 16.00 – Zapolskiej, Leśna, Tuwima,
od 17.00 Moniuszki, i od 18.00 Asnyka.
W I piątek i w I sobotę nie chodzimy ze względu na spowiedź i odwiedziny chorych.
8. Dziś w 15 rocznicę Intronizacji o godz. 15.00 będzie modlitwa przy krzyżu pamiątkowym przy Urzędzie Miasta.
9. Wspólnota Margaretek zaprasza na świętowanie 4 rocznicy swoich narodzin do domu Św. Józefa w niedzielę 29.11 po Mszy w intencji Ojczyzny i kapłanów o godz. 13.00
10. Czciciele Św. Ojca Pio zapraszają na Mszę Św., ucałowanie relikwii O. Pio oraz spotkanie formacyjne w poniedziałek 23.11 o godz. 18.00.
11. Taca za tydzień na Seminarium Duchowne
12. Ciekawe spotkanie na temat wychowania katolickiego w Kobyłce 24.11 Szczegóły w tablicy ogłoszeń.
13. Komendant Policji i Burmistrz Zielonki zapraszają na debatę o bezpieczeństwie 26.11 o godz.17.00 w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.