Ogłoszenia: 33 Nd zwykła – 15.11 AD 2015
Wszystkie Ogłoszenia

1. We wtorek rozpoczęła się szkoła modlitwy. Bardzo cieszy duża liczba zainteresowanych pogłębieniem życia modlitwy. Można jeszcze dołączyć do grupy. Spotkanie we wtorek o godz. 19.00 w dolnym kościele.
2. W tym tygodniu Pan Robert – nasz organista- będzie wraz z małżonką roznosił opłatki wigilijne w domach przy ul. Kopernika, w kierunku Kard. Wyszyńskiego, potem w stronę Kobylaka, i dalej w kier. ul Ossowskiej i okolic . Do opłatków będą dołączone życzenia i błogosławieństwo od wszystkich księży służących w parafii. Na stół wigilijny wypada mieć opłatek poświęcony w swoim kościele a nie kupiony w markecie, ponieważ dzielenie się opłatkiem ma głęboką symbolikę religijną i nie jest zwykłym składaniem życzeń. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni.
3. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok do końca kwietnia. Od 1 grudnia intencje do końca maja i tak dalej. Mamy nadzieję, że ta zmiana ułatwi większej liczbie osób zamawianie intencji w dogodnym dla siebie terminie. Osoby, które zamawiały intencje na przyszły rok znacznie wcześniej proszone są o zweryfikowanie zamówionej intencji.
4. Za tydzień ostatnia niedziela Roku Liturgicznego- Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W naszej parafii 15 rocznica oddania Zielonki Jezusowi Chrystusowi Królowi. Będzie okazja aby potwierdzić to oddanie z głębi serca.
Po Mszy o godz. 13.00 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
Również za tydzień będziemy gościć w naszej parafii ks. Karmalitę z Ukrainy.
5. Uwaga małżonkowie świętujący 25 lecie i 50 lecie małżeństwa. Możecie wziąć udział w diecezjalnym dziękczynieniu za sakrament małżeństwa w Warszawie w par. Św. Rodziny 27.12 pod przewodnictwem Ks. Abpa. Henryka Hosera. Zgłoszenia do zakrystii.
6. Msza Św. w intencji rodzin przyjmujących Kapliczkę Apostolatu Maryjnego Dzieci będzie w niedzielę 22.11 o godz. 13.00.
7. Kościelna Służba Porządkowa TotusTuus zaprasza mężczyzn do swoich szeregów. Zapisy w zakrystii.
8. Kandydaci do Bierzmowania z II roku przygotowań mają spotkanie dziś o godz. 14.00 w auli Św. Jana Pawła II.
9. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza do udziału w świętowaniu 24 rocznicy powstania Radia Maryja w Toruniu 5 grudnia. Bliższe szczegóły i tel. Kontaktowe na tablicach ogłoszeń.
10. Porady z zakresu Prawa Kanonicznego odnośnie spraw o stwierdzenie nieważności małżeństwa są w każdy piątek w godz. 18.30 do 19.30 w Domu Św. Józefa.
11. Kto chce zrobić ładny wieniec Adwentowy do swego domu może zgłosić się na warsztat florystyczny w sobotę 21.11 o godz. 15 w auli św. Jana Pawła II. Zapisy w zakrystii.
12. Zapraszamy na ciekawy koncert p.t. „Wieczór Uwielbienia” w wykonaniu chóru dziecięco-młodzieżowego i młodzieżowej orkiestry kameralnej z całego Powiatu Wołomińskiego dziś w naszym kościele o godz. 19.00.