Ogłoszenia: 30 Nd zwykła – 25.10 AD 2015
Wszystkie Ogłoszenia

1. W niedzielę za tydzień obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w tym dniu będą w kościele o godz. 7.00; 8.45 oraz 10.00 potem wyruszy procesja na cmentarz i tam będzie Msza o godz. 11.30 a potem o godz. 13.30 będzie Msza sprawowana przez kapłanów z par. Św. Jerzego z Zielonki Bankowej. Mszy wieczornej w kościele w tym dniu nie będzie. W poniedziałek 2.11. wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze Święte jak w dzień powszedni oraz dodatkowo będzie Msza o godz. 9.00 i 21.00.
2. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Bal Wszystkich Świętych w sobotę 31 października. Szczegóły na tablicy ogłoszeń oraz na plakatach.
3. Można już zgłaszać imiona zmarłych na Wypominki. Modlitwa za zmarłych będzie trwała cały rok. Na każdej Mszy w modlitwie powszechnej będziemy wymieniać kilka imion. Całość wypominek będzie podzielona na małe segmenty odpowiednio ponumerowane. Można będzie sobie sprawdzić w jakim segmencie są imiona moich zmarłych i kiedy będą wspominani. Nie będzie już wypominków w niedziele przed Mszą Św. Natomiast Msza za zmarłych w trzecią niedzielę miesiąca o 18.00 pozostanie bez zmian.
4. Przypominamy o spotkaniu rodziców dzieci pierwszokomunijnych dziś o godz. 14.00 w kościele.
5. Dziś liczenie wiernych obecnych na Mszy Św. Wychodźmy powoli.
6. Od jutra do końca miesiąca będziemy prowadzić zbiórkę żywności dla najuboższych w naszej parafii. Żywność zdatną do przechowania można przynosić do koszy umieszczonych pod chórem lub do kancelarii bądź na plebanię. Od początku grudnia rozpoczniemy wydawanie paczek potrzebującym. Całość akcji koordynuje grupa charytatywna z Siostrą Różą na czele.
7. Ks. Marcin będzie nieobecny od czwartku do niedzieli.