Ogłoszenia: 29 Nd zwykła – 18.10 AD 2015
Wszystkie Ogłoszenia

1. Ponieważ w minionym tygodniu obchodzony był Dzień Dziecka Utraconego zapraszamy rodziców, którzy przeżyli śmierć swego dziecka na modlitwę dziś po Mszy wieczornej. Modlitwę organizuje Diakonia Życia Domowego Kościoła.
2. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Bal Wszystkich Świętych w sobotę 31 października. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
3. Można już zgłaszać imiona zmarłych na Wypominki. Modlitwa za zmarłych będzie trwała cały rok. Na każdej Mszy w modlitwie powszechnej będziemy wymieniać kilka imion. Całość wypominek będzie podzielona na małe segmenty odpowiednio ponumerowane. Można będzie sobie sprawdzić w jakim segmencie są imiona moich zmarłych i kiedy będą wspominani. Nie będzie już wypominków w niedziele przed Mszą Św. Natomiast Msza za zmarłych w trzecią niedzielę miesiąca o 18.00 pozostanie bez zmian.
4. Kandydaci do Bierzmowania z II roku przygotowań spotykają się dziś o godz. 14.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
5. Przypominamy o spotkaniu rodziców dzieci pierwszokomunijnych w niedzielę za tydzień o godz. 14.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
6. Spotkanie Koła Przyjaciół Seminarium Duchownego będzie dziś o godz. 19.30 na plebanii.
7. W poniedziałek 19 października na mszy św. o godz. 18.00 gościć będziemy animatorów Światowych Dni Młodzieży z diecezji regionu Paryskiego z Francji. Po Mszy świętej będzie możliwość spotkania się z naszymi gośćmi.
8. W piątek dn. 23 października 2015 r. będzie odprawiona Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio o godzinie 18.00 a po Mszy św. ucałowanie relikwii św. Ojca Pio oraz spotkanie formacyjne Grupy Modlitwy Ojca Pio w domu katechetycznym.
9. Zapraszamy na wykład Dr. Kasprzak na temat „ O poprawności politycznej” dziś do Auli Św. Jana Pawła II na godz. 19.00