Ogłoszenia: 28 Nd zwykła – 11.10 AD 2015
Wszystkie Ogłoszenia

1. W tym tygodniu przeżywamy:
2. Przypominamy o możliwości zyskania odpustu zupełnego odmawiając w kościele, w rodzinie lub innej wspólnocie pięć tajemnic różańca z rozmyślaniem i zapowiadaniem tajemnic. Różaniec odmawiamy w kościele codziennie o 17.15
3. Na ścianach naszej świątyni wewnątrz i na zewnątrz są widoczne liczne pęknięcia. Potrzeba bardzo rzetelnie ocenić stan fundamentów i murów naszej świątyni. Zapraszam osoby mogące coś pomóc lub doradzić w tej sprawie na spotkanie w poniedziałek 12.10 2015 o godz. 19.00 na plebanii.
4. Ponieważ w tym tygodniu obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego zapraszamy rodziców, którzy przeżyli śmierć swego dziecka na modlitwę w niedzielę 18.10 po Mszy wieczornej. Modlitwę organizuje Diakonia Życia Domowego Kościoła.
5. Bal Wszystkich Świętych.
6. Wypominki
7. Za tydzień Taca na Misje
8. W związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, które będą w przyszłym roku w Krakowie, będziemy gościć w naszej parafii 300 pielgrzymów z różnych krajów. Rodziny, które są gotowe przyjąć do siebie pielgrzymów prosimy o wypełnienie deklaracji i oddanie jej do kancelarii lub zakrystii. Deklaracje są na stolikach w kościele.
9. Dla młodzieży z naszej parafii organizujemy wyjazd na ŚDM do Krakowa w dniach 29 lipca do 1 sierpnia. Zapisy u ks. Jacka osobiście lub mailem. Adres jest w gablotach.
10. Spotkania młodzieży odbywają się w każdy III czwartek miesiąca o godz. 19.00 w Domu Św. Józefa. W tym tygodniu jest spotkanie.
11. Kandydaci do Bierzmowania z gimnazjum /pierwszy rok przygotowań/ mają spotkanie dziś o godz. 14.00 w Auli Św. Jana Pawła II. Natomiast kandydaci z II roku przygotowań spotykają się w niedzielę 18.10 o godz. 14.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
12. Rodziców dzieci, które w tym roku przystąpiły do pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie dziś o godz. 12.30 do Auli Św. JP II
13. Spotkanie Kola Przyjaciół Seminarium Duchownego
14. Jest możliwość wzięcia udziału w pielgrzymce autokarowej do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach i uczestnictwa w Wieczerniku Królowej Pokoju. Szczegóły na plakacie w gablocie i w zakrystii.
15. Dziś, o godz. 19.00, w sali widowiskowej miejskiego gimnazjum przy ul. Łukasińskiego 1/3, odbędzie się spotkanie z prof. Janem Żarynem, Magdaleną Mertą oraz Mariuszem Błaszczakiem, a w środę, 14 października, o godz. 19.00, również w budynku gimnazjum – spotkanie z red. Dorota Kanią, dziennikarką Gazety Polskiej i Anitą Czerwińską – przewodniczącą warszawskiego Klubu Gazety Polskiej. Natomiast ciekawy wykład dra. Krzysztofa Kawęckiegon.t. „Polska chrześcijańska w kontekście zderzenia cywilizacji” będzie we czwartek o godz. 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
16. Zapraszamy na wykład Dr. Moniki Kacprzak na temat „Imigrant czy uchodźca? Terrorysta czy muzułmanin? Poprawność polityczna w XXI wieku i jej konsekwencje dla chrześcijan” w niedzielę 18.10 do Auli Św. Jana Pawła II na godz. 19.00
17. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na żywy pomnik Jana Pawła II – Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.