Ogłoszenia: 26 Nd zwykła – 27.09 AD 2015
Wszystkie Ogłoszenia

1. W tym tygodniu przeżywamy: we wtorek – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie Pradze; we czwartek – wspominamy Św. Teresę od Dzieciątka Jezus i rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Będą odprawiane codziennie o godz. 17.15.w piątek – pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godz.6.30 oraz po południu od 15.30.w sobotę –Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
2. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek i sobotę jak dotychczas.
3. Przypominamy o możliwości zyskania odpustu zupełnego odmawiając w kościele, w rodzinie lub innej wspólnocie pięć tajemnic różańca z rozmyślaniem i zapowiadaniem tajemnic.
4. Młodzież naszej parafii serdecznie zaprasza na modlitewne czuwanie pod duchową opieką Św. Jana Pawła II każdego 2 dnia miesiąca o godz. 20.00. W tym miesiącu wypada to w pierwszy piątek. Po Mszy o 21.00 rozpocznie się czuwanie całonocne do godz. 6.15.
5. Zgodnie z życzeniem matki Bożej z Fatimy w pierwszą sobotę po Mszy o 7.30 będzie modlitwa różańcowa połączona z rozmyślaniem.
6. W związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, które będą w przyszłym roku w Krakowie, będziemy gościć w naszej parafii 300 pielgrzymów z różnych krajów. Rodziny, które są gotowe przyjąć do siebie pielgrzymów prosimy o wypełnienie deklaracji i oddanie jej do kancelarii lub zakrystii.
7. Spotkanie wolontariuszy ŚDM będzie we wtorek 29 września o godz. 20.00 serdecznie zapraszamy do włączenia się w tę piękną i potrzebną służbę.
8. Dla młodzieży z naszej parafii organizujemy wyjazd na ŚDM do Krakowa w dniach 29 lipca do 1 sierpnia. Zapisy u ks. Jacka osobiście lub mailem. Adres wywieszony w gablotach.
9. Zapraszamy na bardzo ciekawe spotkanie z posłem Jackiem Sasinem oraz Piotrem Uścińskim z Sejmiku Wojewódzkiego dziś w Miejskim Gimnazjum przy ul. Łukasińskiego o godz. 19.00.
10. Zapraszamy na spotkanie z uczestnikami Powstania Warszawskiego, śpiew pieśni powstańczych i recytację poezji w wykonaniu młodzieży, do Sali Widowiskowej przy Miejskim Gimnazjum w niedzielę 4 października o godz. 19.00
11. Uwaga narzeczeni! Rozpoczęła się już Katecheza Przedmałżeńska.Spotkania są w poniedziałki o godz. 20.00 w domu Św. Józefa.
12. Spotkanie dla rodziców dzieci z kl. III w związku z przygotowaniem do Pierwszej Komunii Świętej będzie dziś o godz. 14 w kościele. Dzieci będą miały w tym czasie spotkanie w auli Jana Pawła II.
13. Spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej TotusTuus – za tydzień 4.10. o godz. 11.30 w auli Św. Jana Pawła II.
14. Biblioteka Parafialna zaprasza we czwartki od 16.00 do 17.00 oraz w niedziele od 11.00 do 13.00. Osoby chętne do służby w bibliotece zapraszamy do współpracy.
15. Rodziców dzieci, które w tym roku przystąpiły do pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie w niedzielę 11 października o godz. 12.30 do auli Św. Jana Pawła II
16. Za tydzień będzie gościł w naszej parafii Ks. Jerzy Danecki z parafii w Wólce Mińskiej, którą raz na kwartał wspomagamy finansowo w budowie świątyni.
17. Ośrodek Pomocy Społecznej w Zielonce oraz Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej zaprasza na Piknik Rodzinny do Gimnazjum Miejskiego w Zielonce w sobotę 3 października w godz 11.00 do 15.00