Ogłoszenia: 25 Niedziela zwykła – 20.09 AD 2015
Wszystkie Ogłoszenia

W tym tygodniu przeżywamy: w poniedziałek święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. We środę wspomnienie Św. Ojca Pio a w piątek – wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa –
patrona Warszawy.

Ponieważ niebawem będzie nowa książka intencji mszalnych na 2016 rok bardzo proszę wszystkie grupy i zespoły parafialne, które miały zwyczaj zamawiania intencji mszalnych na cały rok o zgłoszenie swego zapotrzebowania do ks. Proboszcza do następnej niedzieli. Chcemy wcześniej rozplanować te Msze i dokonać niezbędnych korekt, aby uniknąć odprawiania dwóch albo trzech Mszy Św. przez jednego księdza.

Przypominamy kandydatom do Bierzmowania ze szkół średnich /drugi rok przygotowań/ o dzisiejszym spotkaniu o godz. 14.00 w auli Św. Jana Pawła II .

Zapraszamy na bardzo ciekawe spotkanie z Prof. Mieczysławem Rybą poświęcone bardzo poważnym zagrożeniom ukrytym w ideologii Gender. Wiele osób nie uświadamia sobie jakie niebezpieczeństwa czyhają na ich dzieci i wnuki ze strony propagatorów tej obłędnej ideologii. Spotkanie będzie dziś o godz. 19.00 w auli Św. Jana Pawła II.

Grupa rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci jest zaproszona do Sióstr Dominikanek na Mszę Św. i spotkanie dziś o godz. 15.00. Warto dołączyć do tej grupy i wspierać duchowo swe dzieci oraz siebie nawzajem.

Uwaga narzeczeni! Katecheza przedmałżeńska rozpoczyna się jutro / 21.09 / o godz. 20.00 w domu Św. Józefa.

Spotkanie dla młodzieży i studentów będzie w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w domu Św. Józefa.

Spotkanie dla rodziców dzieci z kl. III w związku z przygotowaniem do Pierwszej Komunii Świętej będzie za tydzień 27.09 o godz. 14 w kościele. Dzieci będą miały w tym czasie spotkanie w auli Jana Pawła II.

Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii Siostrę Katarzynę – Dominikankę Misjonarkę, która od ośmiu lat jest na misji w Boliwii. Opowie nam o dzieciach ulicy oraz o sposobach pomagania im. Będziemy również mogli wesprzeć tworzące się centrum pomocy dzieciom ulicy w Boliwii w mieście Orura.