Ogłoszenia: 24 Niedziela zwykła – 13.09 AD 2015
Wszystkie Ogłoszenia

W tym tygodniu przeżywamy: w poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża. W tym dniu Mszą wieczorną kończymy Jerycho Różańcowe. Bogu niech będą dzięki za ten czas służby Kościołowi i Ojczyźnie przez modlitwę. Bóg zapłać organizatorom oraz wszystkim uczestnikom tej modlitewnej służby. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. W piątek – Święto Św. Stanisława Kostki, Patrona Polski oraz młodzieży.

Kandydaci do Bierzmowania ze szkół średnich /drugi rok przygotowań/ mają spotkanie w niedzielę 20.09 o godz. 14.00 w auli Św. Jana Pawła II .

Przypominamy o spotkaniu rodziców uczniów kl. III gimnazjum, którzy pragną przystąpić do sakramentu Bierzmowania, dziś o godz.14 w kościele. Obecność rodziców na spotkaniu jest warunkiem przyjęcia ucznia do grona kandydatów do Bierzmowania.

Ks. Proboszcz pragnie poznać wszystkie grupy i zespoły funkcjonujące w parafii. Dlatego zaprasza przedstawicieli wszystkich grup i zespołów parafialnych na spotkanie dziś 13.09 o godz. 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II.

Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na potrzeby ubogich w parafii. Zbiórkę prowadzi grupa charytatywna. Można również wesprzeć dom Samotnej Matki w Białołęce kupując ich własnoręcznie wykonane ozdoby i drobiazgi.

Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

Zapraszamy na bardzo ciekawe spotkanie z Prof. Mieczysławem Rybą poświęcone bardzo poważnym zagrożeniom ukrytym w ideologii Gender. Wiele osób nie uświadamia sobie jakie niebezpieczeństwa czyhają na ich dzieci i wnuki ze strony propagatorów tej obłędnej ideologii. Spotkanie będzie w niedzielę 20 września o godz. 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II.

Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii misjonarza i dowiemy się o misji w Sierra Leone w Afryce, którą prowadzi nasza diecezja. Będziemy mieli możliwość wesprzeć te misję składając ofiary do puszek przed kościołem bądź nabywając książkę o Sierra Leone.

Grupa rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci jest zaproszona do Sióstr Dominikanek na Mszę Św. i spotkanie za tydzień 20. 09. o godz. 15.00. Warto dołączyć do tej grupy i wspierać duchowo swe dzieci oraz siebie nawzajem.

Spotkanie dla rodziców dzieci z kl. III w związku z przygotowaniem do Pierwszej Komunii Świętej będzie za dwa tygodnie 27.09 o godz. 14 w kościele. Dzieci będą miały w tym czasie spotkanie w auli Jana Pawła II.