23.08.2015r. – 21 niedziela zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

1.    Dziś Europejski Dzień Pamięci Ofiar Reżimów totalitarnych
2.    O 11.30 msza św. pontyfikalna pod przewodnictwem Pasterza naszej Diecezji Abp. Henryka Hosera, w intencji dziękczynnej za posługę proboszcza i dziekana ks. Prałata Mieczysława Stefaniuka. Po mszy św. zapraszamy wszystkich parafian do ogrodu przed Domem św. Józefa na agape. Podczas spotkania będzie można indywidualnie pożegnać Księdza Prałata Mieczysława Stefaniuka;
3.    Jutro św. Bartłomieja, apostoła
4.    We wtorek wspomnienie św. Ludwika, króla. O godz. 5.00 rano wyruszy Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę.
5.    W środę Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 8.45, 10.00, 11.30. Główna msza św. o godz. 18.00 odprawi ks. Prałat Kazimierz Seta, który zostanie wprowadzony przez dziekana Zielonkowskiego na urząd proboszcza naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na powitanie nowego proboszcza. W uroczystości będą uczestniczyć Poczty sztandarowe Kościelnej Służby Porządkowej z naszej diecezji, księża z dekanatu i goście. Kazanie wygłosi Generał Księży Michalitów Ks. Kazimierz Radzik.
6.    Za tydzień, 30 sierpnia w Warszawie o godz. 12.00 przy kościele św. Anny i o 13.00 na pl. Zamkowym manifestacja „STOP DEPRAWACJI W EDUKACJI”. Rodzice wyrażają sprzeciw wobec zadeklarowanych przez Ministerstwo Edukacji planów zmiany podstawy programowej zajęć szkolnych „Wychowanie do życia w rodzinie”. Zmiany te podyktowane są intencją wprowadzenia narzuconych przez Unię elementów kontrowersyjnej seks – edukacji. Zapraszamy do udziału w manifestacji.
7.    Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło