Ogłoszenia: 10 Nd zwykła – 7.06 AD 2015
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś Dzień Dziękczynienia, duchowe wotum wdzięczności za wolność i niepodległość, za nowowybranego Prezydenta Rzeczpospolitej i wszystkich, którzy poświęcają się dla dobra Ojczyzny.
Przed kościołem zbiórka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
Miesięczna adoracja po Mszy o 10.00.
O 11.30 zebranie Kościelnej Służby Porządkowej.
2. Dziś w Kobyłce w par. Świętej Trójcy Msza Św. jubileuszowa z okazji 600-lecia parafii, na którą zaprasza dziekan kobyłkowski ks. Jan Andrzejewski.
3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe po Mszy wieczornej. W oktawie Bożego Ciała z procesją eucharystyczną.
4. W środę 10 czerwca rozpoczynamy 40-godzinne nabożeństwo. Codziennie, przez 3 dni adoracja Najśw. Sakramentu od 8.00 do 18.00. Po nabożeństwie czerwcowym procesja. W trakcie 40-godzinnego nabożeństwa dodatkowa Msza Święta o 12.00. Nauki wygłosi ks. Wojciech Czarnowski.
5. W czwartek poświęcenie wianków i ziół.
6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, światowy dzień modlitw o świętość kapłanów. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
7. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Wieczorem różaniec fatimski o 17.00.
8. Siostry dominikanki organizują wyjazd na stację dla dzieci w ramach IV Kongresu Misyjnego, który odbędzie się 13 czerwca na Torwarze, w Warszawie. Koszt 5 zł. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy u katechetów.
9. W następną niedzielę o 15.00 Msza w intencji chorych. Prosimy dzieci i wnuków o przywiezienie chorych do świątyni.
10. Za tydzień przed kościołem zbiórka na remont dachu w kościele w Józefowie, gdzie proboszczem jest ks. Marek Kozłowski.
11. W archikatedrze św. Jana w Warszawie 14 czerwca o 15.00 ks. Michał Janocha otrzyma sakrę biskupią. Biskup nominat odbywał w naszej parafii praktykę diakońską i prowadził rekolekcje.
12. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach wystąpi wokalistka Monika Grajewska. Będzie możliwość nabycia płyt.
O 16.30 w sali widowiskowej OKiS „Bajkowy koncert” w wykonaniu zespołu Zielony septet i gości pod opieką Agnieszki Brzozowskiej-Narojczyk.
Młodzież z Zespołu Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego serdecznie zaprasza na spektakl poetycko-muzyczny związany z 10 rocznicą śmierci św. Jana Pawła II, który odbędzie się 14 czerwca w naszym kościele po Mszy o godz.18:00.
13. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło.