Ogłoszenia: VI Nd Wielkanocna – 10.05 AD 2015

1. Dziś zbiórka na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu, taca na utrzymanie seminarium.
O 11.30 rocznica I Komunii Świętej.
O 14.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z gimnazjum.
O 15.30 ostatnie spotkanie w ramach Wielkiej misji na placach przy ul. Kolejowej 5/7. Temat: Czym jest Kościół? – misja Kościoła.
Dziś odbywają się wybory prezydenckie. Módlmy się o wybór zgodny z wolą Bożą.
2. W środę 13 maja wspomnienie NMP z Fatimy. O 17.00 Różaniec fatimski. O 17.45 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po Mszy nabożeństwo majowe.
Zachęcamy do odprawienia pierwszych pięciu sobót miesiąca jako wynagrodzenie za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
3. W piątek rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
4. O 19.00 w piątek nabożeństwo pokutne i spowiedź dla dzieci komunijnych, ich rodziców, chrzestnych i rodzeństwa.
5. W sobotę 16 maja Święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.
6. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych codziennie po Mszy wieczornej, a w niedziele o 17.15.
7. Magazyn z odzieżą czynny w czwartki od 9.00 do 10.00. Przyjmujemy i wydajemy odzież.
8. Za tydzień w niedzielę dzieci klas III przystąpią do Pierwszej Komunii Św. O 10.00 SP nr 1, o 13.00 Szkoła Aktywności Twórczej. Osoby korzystające z miejsc siedzących zapraszamy na inne godziny.
Również w następną niedzielę o 14.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich.
9. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło.