Ogłoszenia: III Nd Wielkanocna – 19.04 AD 2015
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zapraszamy na spotkanie z Pismem Świętym. Św. Hieronim powiedział: „Nie znać Pisma Św., to nie znać Chrystusa”.
O 15.30 w parku przy ul. Kolejowej, gdzie znajduje się pomnik Armii Krajowej, spotkajmy się, aby rozważać Ewangelię o niewidomym od urodzenia. Zapraszamy również młodzież. Warto pomyśleć, „kim dla mnie jest Chrystus”.
2. W czwartek uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski.
Tego dnia będzie odprawiona Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio o godz. 18.00. Po Mszy św. uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach oraz spotkanie formacyjne Grupy Modlitwy Ojca Pio w domu katechetycznym.
3. W dniach 25-26 kwietnia w Ośrodku Kultury i Sportu i na terenie miasta odbywać się będzie Akcja Charytatywna „Bezpieczna Przystań”, organizowana wspólnie z Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej. Odbędą się kwesty, turnieje sportowe oraz występy, podczas których zbierane będą datki na rzecz Domu Samotnej Matki w Zielonce. W niedzielę 26 maja od godz. 12.00 na Sali widowiskowej wystąpi wiele zespołów artystycznych, będą ciekawe licytacje i zabawy. Program występów na plakatach i stronach internetowych. Obecnie w Domu może znaleźć pomoc 6 mam i 8 dzieci. Po realizacji przebudowy będzie miejsce dla 12 pań i 16 dzieci.
4. 25 kwietnia 2015 w Sanktuarium Matki Bożej Swojczowskiej w Otwocku (Parafia św. Wincentego a Paulo, ul. Kopernika 1). odbędzie się doroczne spotkanie Wspólnot Żywego Różańca i wszystkich modlących się na różańcu. Wyjazd z naszej parafii w sobotę 25.04 o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii.
5. Była pensjonariuszka Domu Samotnej Matki, obecnie pracująca, pragnie wynająć tanie mieszkanie. Wiadomość u x. Proboszcza.
6. Za tydzień niedziela powołaniowa. Taca na seminarium.
7. „Niedziela u Dominikanek”. W Niedzielę Dobrego Pasterza 26 kwietnia – w Roku Życia Konsekrowanego- Siostry Dominikanki zapraszają na dzień otwarty, czyli wspólną modlitwę, rozmowę, słodki poczęstunek . Szczegóły na plakacie.
8. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło.