Ogłoszenia: Nd Miłosierdzia Bożego – 12.04 AD 2015
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś międzynarodowe Święto Caritas.

Taca na wsparcie instytucji Caritas w naszej diecezji.

Przed kościołem zbiórka na potrzeby ludzi ubogich z naszej parafii.

Niedziela Miłosierdzia Bożego otwiera Tydzień Miłosierdzia. To zaproszenie zmartwychwstałego Jezusa do przebaczenia, miłości i braterskiej solidarności wobec tych wszystkich, z którymi żyjemy na co dzień. Święto Caritas to dobra okazja, żeby podziękować Bogu za tysiące pracowników i wolontariuszy Caritas.

Dziś od 15.00 do 16.00 Godzina Miłosierdzia.

2. Dziś o 19.00 w Auli Jana Pawła II odbędzie się wykład pana Tadeusza Płużańskiego pt.: „Rosja przeciwko Polsce 1939 – 2015”.

3. W środę Dzień Pamięci Ofiar Katynia. Zapraszamy do modlitwy o godz. 18.00 w intencji pomordowanych.

4. W odpowiedzi na apel papieża Franciszka w niedzielę 19 kwietnia o 15.30 przy ul. Kolejowej 5/7 odbywać się będzie ewangelizacja. Zapraszamy wspólnoty parafialne. Temat katechezy „Kim jest Bóg dla ciebie?”. Usłyszymy ewangelię o ślepym od urodzenia. Tym ślepcem, który prosi o jałmużnę miłości my jesteśmy. W tym słowie przychodzi do nas Jezus Chrystus.

5. Za dwa tygodnie, 25 i 26 kwietnia doroczna akcja pomocy dla mieszkanek Domu Samotnej Matki „Bezpieczna przystań”.

6. Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową „Co Bóg złączył…” Małżeństwo, rodzina i płciowość w kontekście Synodu Biskupów 2014 – 2015, która odbędzie się we wtorek 14 kwietnia 2015 r. w Auli im. Roberta Schumana bud. Auditorium Maximum UKSW w Warszawie (ul. Wóycickiego 1/3). Program na tablicy ogłoszeń.

7. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło.