Wielkopostny koncert New Life”M w naszej parafii
Wszystkie Ogłoszenia

W niedzielę 15 marca 2015 r. o godz. 19.00, w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce z koncertem wielkopostnym wystąpi popularny zespół New Life’M. Gościennie z zespołem zaśpiewa młodzież z Zielonki.

Muzycy z New Life’M od 10 lat prowadzą ogólnopolskie warsztaty muzyczne „Dobry Duch Dobra Muzyka”. Współorganizują i uczestniczą w rekolekcjach dla muzyków „Strefa Chwały”. Od początku współtworzą największy w Polsce koncert muzyki chrześcijańskiej „Jednego serca jednego ducha” w Rzeszowie.

Koncert w Zielonce jest wyrazem wdzięczności Panu Bogu za łaskę wiary. Za wszystkie dzieła które powstają przy parafii dzięki życzliwości kapłanów i zaangażowaniu wielu wspólnot parafialnych. Za to, że w Kościele czujemy się jak w domu. Organizatorami koncertu oprócz parafii są fundacja KOLOS i Domowy Kościół gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie.

New Life’M gościło w Zielonce w sierpniu 2013 roku. Teraz zespół zaprezentuje utwory z repertuaru wielkopostnego.