25.01.2015r. – 3 niedziela zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś Dzień Pomocy Chorym na Trąd. Na stolikach znajdują się ulotki z kontem bankowym na który można złożyć ofiarę lub odpisać 1 % podatku.
Dziś gościmy ks. Ryszarda Buryło z diecezji przemyskiej. Przed kościołem zbiórka na budowę kościoła w parafii Łazy.
Na stolikach znajdują się ulotki Caritas i zachęta aby 1 % podatku tej Caritas, która finansuje Dom Samotnej Matki i Stacji Caritas w Zielonce oraz wiele innych placówek w diecezji, organizuje kolonie i posiłki dla ubogich.
Dziś kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Jutro Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce.
2. Za tydzień po Mszy św. o 10.00 adoracja i procesja z Najświętszym Sakramentem.
O 11.30 zebranie Kościelnej Służby Porządkowej.
Podczas Mszy św. o godz. 13.00 śpiew zespołu „Zielony Septet”, po Mszy św. krótki koncert.
3. Starosta Wołomiński zaprasza na koncert charytatywny na rzecz Piotrusia – chłopca chorego na ostrą białaczkę szpikową. Wystąpią m.in. Natalia Kukulska, Robert Chojnacki, Ryszard Sygitowicz, Paweł Binkiewicz, Tomasz Lubert. Koncert 8 lutego w Zespole Szkół w Duczkach, początek o godz. 14.00.
4. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło, Droga.